Termoska na večeru Maestro 1,1L MR-1636-110 MAESTRO
Kód: AGDMEOTKT0099Podrobný popis
Termoska na večeru Maestro 1,1L MR-1636-110 MAESTRO| Lyžica v cene | Nie |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Vrátane misy | Áno |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Vhodné pre potraviny | Áno |
| Typ produktu | Termoska |
| Účel | Pre studené/horúce potraviny |
| Hlavná farba produktu | Ružová |
| Funkcia uchovania teploty | Áno |
| Nepriepustné | Áno |
| Držadlo | Áno |
| Vákuovo izolované | Áno |
| Obsah nádoby | 0,2 L |
| Hlasitosť | 1100 ml |
| Priemer produktu | 110 mm |
| Výška | 215 mm |
| Odklopitelný úchyt | Áno |
| Základný materiál | Nerezová oceľ |
| Materiál rukoväti | Plast |
| Obalový materiál | Plastové |
| Povrchová úprava | Metalizované |
| Upozornenia | The product is not intended for the storage of hazardous substances or chemicals., Be careful when connecting to the power source., Do not use for hot, explosive or poisonous liquids. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| EAN: | 4897144670574 |
| Lyžica v cene: | Nie |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Vrátane misy: | Áno |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Vhodné pre potraviny: | Áno |
| Typ produktu: | Termoska |
| Účel: | Pre studené/horúce potraviny |
| Hlavná farba produktu: | Ružová |
| Funkcia uchovania teploty: | Áno |
| Nepriepustné: | Áno |
| Držadlo: | Áno |
| Vákuovo izolované: | Áno |
| Obsah nádoby: | 0,2 L |
| Hlasitosť: | 1100 ml |
| Priemer produktu: | 110 mm |
| Výška: | 215 mm |
| Odklopitelný úchyt: | Áno |
| Základný materiál: | Nerezová oceľ |
| Materiál rukoväti: | Plast |
| Obalový materiál: | Plastové |
| Povrchová úprava: | Metalizované |
| Upozornenia: | The product is not intended for the storage of hazardous substances or chemicals., Be careful when connecting to the power source., Do not use for hot, explosive or poisonous liquids. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
