Maestro MR-1670S Chlebový kôš
Kód: AGDMEOPNZ0028Podrobný popis
Maestro MR-1670S Chlebový kôš| Farba | Bronzová, Transparentné, Strieborná |
| Typ produktu | chlebník / nádoba na chlieb |
| Materiál | Nerezová oceľ, Technopolymeru, Bamboo |
| Otváranie dverí | Z prednej strany |
| Dĺžka | 370 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hmotnosť | 1,34 kg |
| Rozmery základne | 38 x 14 cm |
| Upozornenia | Do not use in the microwave or oven., Do not use the breadbox or bread basket near a fire source., Avoid high temperatures, which may cause deformation of the plastic. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Food containers |
|---|---|
| EAN: | 4897144670895 |
| Farba: | Bronzová, Transparentné, Strieborná |
| Typ produktu: | chlebník / nádoba na chlieb |
| Materiál: | Nerezová oceľ, Technopolymeru, Bamboo |
| Otváranie dverí: | Z prednej strany |
| Dĺžka: | 370 mm |
| Šírka: | 240 mm |
| Výška: | 140 mm |
| Hmotnosť: | 1,34 kg |
| Rozmery základne: | 38 x 14 cm |
| Upozornenia: | Do not use in the microwave or oven., Do not use the breadbox or bread basket near a fire source., Avoid high temperatures, which may cause deformation of the plastic. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
