Kenwood KVC85.004SI mixér Stojanový mixér 1200 W Nerez
Kód: AGDKNWROK0088Podrobný popis
Kenwood KVC85.004SI mixér Stojanový mixér 1200 W Nerez| Špachtľa | Áno |
| Háky na cesto | Áno |
| Šľahač | Áno |
| Planetárna rotácia | Áno |
| Nastaviteľná rýchlosť | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Časovač | Áno |
| Funkcie mixéru | Hnetenie, Miešanie, Miešanie |
| Farba | Nerezová oceľ |
| On/off vypínač | Áno |
| Príslušenstvo pre umývanie v umývačke | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá, Otočné |
| Obsah nádoby | 5 L |
| Vstavaný displej | Áno |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Model | Stojaci mixér |
| Pulzný spínač | Áno |
| Výška | 225 mm |
| Šírka | 315 mm |
| Hmotnosť | 9,5 kg |
| Hĺbka | 395 mm |
| Príkon | 1200 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Food processors |
|---|---|
| EAN: | 5011423002026 |
| Špachtľa: | Áno |
| Háky na cesto: | Áno |
| Šľahač: | Áno |
| Planetárna rotácia: | Áno |
| Nastaviteľná rýchlosť: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Časovač: | Áno |
| Funkcie mixéru: | Hnetenie, Miešanie, Miešanie |
| Farba: | Nerezová oceľ |
| On/off vypínač: | Áno |
| Príslušenstvo pre umývanie v umývačke: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, Otočné |
| Obsah nádoby: | 5 L |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Model: | Stojaci mixér |
| Pulzný spínač: | Áno |
| Výška: | 225 mm |
| Šírka: | 315 mm |
| Hmotnosť: | 9,5 kg |
| Hĺbka: | 395 mm |
| Príkon: | 1200 W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
