KitchenAid 5KSM125EAC Stojaci mixér 300 W Krém
Kód: AGDKITROK0042Podrobný popis
KitchenAid 5KSM125EAC Stojaci mixér 300 W Krém| Háky na cesto | Áno |
| Šľahače | Áno |
| Šľahač | Áno |
| Vrátane misy | Áno |
| Typ motora | AC |
| Príslušenstvo pre umývanie v umývačke | Áno |
| Obsah nádoby | 4,8 L |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Farba | Krém |
| Funkcie mixéru | Tlčenie, Hnetenie, Miešanie, Whisking |
| Model | Stojaci mixér |
| Rýchlosť otáčania | 220 ot/min |
| Systém ovládania | Páka |
| Počet rýchlostí | 10 |
| Planetárna rotácia | Áno |
| Dĺžka šnúry | 1,45 m |
| Nastaviteľná rýchlosť | Áno |
| Farba názov | ALMOND CREAM |
| Výška | 360 mm |
| Hmotnosť | 10,4 kg |
| Šírka | 240 mm |
| Hĺbka | 370 mm |
| Príkon | 300 W |
| Typ konektora | Typ C |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Materiál nádoby | Nerezová oceľ |
| Materiál | Pozinkovaná oceľ |
| Základný materiál | Zinok |
| Hĺbka balenia | 273 mm |
| Výška balenia | 413 mm |
| Šírka balenia | 406 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 11,5 kg |
| Upozornenia | Do not immerse the unit in water or other liquids., Do not use with a damaged power cord or plug., Disconnect the unit from the power supply before cleaning. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Food processors |
|---|---|
| EAN: | 5413184200794 |
| Háky na cesto: | Áno |
| Šľahače: | Áno |
| Šľahač: | Áno |
| Vrátane misy: | Áno |
| Typ motora: | AC |
| Príslušenstvo pre umývanie v umývačke: | Áno |
| Obsah nádoby: | 4,8 L |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Farba: | Krém |
| Funkcie mixéru: | Tlčenie, Hnetenie, Miešanie, Whisking |
| Model: | Stojaci mixér |
| Rýchlosť otáčania: | 220 ot/min |
| Systém ovládania: | Páka |
| Počet rýchlostí: | 10 |
| Planetárna rotácia: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 1,45 m |
| Nastaviteľná rýchlosť: | Áno |
| Farba názov: | ALMOND CREAM |
| Výška: | 360 mm |
| Hmotnosť: | 10,4 kg |
| Šírka: | 240 mm |
| Hĺbka: | 370 mm |
| Príkon: | 300 W |
| Typ konektora: | Typ C |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Materiál nádoby: | Nerezová oceľ |
| Materiál: | Pozinkovaná oceľ |
| Základný materiál: | Zinok |
| Hĺbka balenia: | 273 mm |
| Výška balenia: | 413 mm |
| Šírka balenia: | 406 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 11,5 kg |
| Upozornenia: | Do not immerse the unit in water or other liquids., Do not use with a damaged power cord or plug., Disconnect the unit from the power supply before cleaning. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
