Versele-Laga Loro Parque Australian Parakeet Mix 1 kg
Kód: DLZVSLKDT0020Podrobný popis
Versele-Laga Loro Parque Australian Parakeet Mix 1 kg| Obsahuje vitamíny | vitamín E, Vitamín K, vitamín B2, Vitamín A, Vitamín B1, vitamín B6, vitamín D3, Vitamín B12, Vitamín B3 |
| Objem | 1 kg |
| Kategória | Pre vtáky |
| Typ produktu | Semienka |
| Doporučené pre vtáčí druh | Andulka |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória produktu | Potraviny |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Food |
|---|---|
| EAN: | 5410340222249 |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín E, Vitamín K, vitamín B2, Vitamín A, Vitamín B1, vitamín B6, vitamín D3, Vitamín B12, Vitamín B3 |
| Objem: | 1 kg |
| Kategória: | Pre vtáky |
| Typ produktu: | Semienka |
| Doporučené pre vtáčí druh: | Andulka |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória produktu: | Potraviny |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
