Techly ICA-FR 13 podložka pod nohy Čierna
Kód: AEUTHLPOD0001Podrobný popis
Techly ICA-FR 13 podložka pod nohy Čierna| Nastavenie výšky | Áno |
| Farba | Čierna |
| Materiál | ABS umelá hmota |
| Hmotnosť | 1,24 kg |
| Šírka | 430 mm |
| Hĺbka | 280 mm |
| Kód dodávateľa | 305564 |
| Upozornenia | Avoid contact with water to prevent material damage., Keep out of reach of children to avoid tripping hazards., The ergonomic benefit may be reduced if the product is not used as instructed. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Footrests |
|---|---|
| EAN: | 8057685305564 |
| Nastavenie výšky: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | ABS umelá hmota |
| Hmotnosť: | 1,24 kg |
| Šírka: | 430 mm |
| Hĺbka: | 280 mm |
| Kód dodávateľa: | 305564 |
| Upozornenia: | Avoid contact with water to prevent material damage., Keep out of reach of children to avoid tripping hazards., The ergonomic benefit may be reduced if the product is not used as instructed. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
