Protišmykové skoby pre dámsku obuv
Kód: KLASU2OBU0001Podrobný popis
Protišmykové skoby pre dámsku obuv| Veľkosť | Jedna veľkosť |
| Materiál | Nerezová oceľ, Guma |
| Typ zapínania | Suchý zips |
| Protišmyková základňa | Áno |
| Ľahko sa nanáša | Áno |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Bezpečné pre použitie | Áno |
| Farba | Čierna |
| Dĺžka | 150 mm |
| Šírka | 50 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Footwear |
|---|---|
| EAN: | 4250629325244 |
| Veľkosť: | Jedna veľkosť |
| Materiál: | Nerezová oceľ, Guma |
| Typ zapínania: | Suchý zips |
| Protišmyková základňa: | Áno |
| Ľahko sa nanáša: | Áno |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Bezpečné pre použitie: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Dĺžka: | 150 mm |
| Šírka: | 50 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
