Flexi New Classic navíjacie vodítko pre psov 8 m
Kód: DLZFLXSMY0031Podrobný popis
Flexi New Classic navíjacie vodítko pre psov 8 m| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno +45 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Séria | flexi Classic |
| Kategória produktu | Šnúrka |
| Vhodné pre | Pes |
| Maximálna hmotnosť nákladu | 50 kg |
| Hodnota veľkosti 1 | L |
| Farba | Čierna |
| Nastaviteľná dĺžka | Áno |
| Typ vôdzky | Remienok |
| Dĺžka | 8 m |
| Šírka pásky | 1,3 cm |
| Upozornenia | Ensure that the braces fit correctly to avoid injury., Do not leave your dog unattended while wearing a harness., Regularly check that the harness is not damaged. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For a walk |
|---|---|
| EAN: | 4000498023020 |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno +45 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Séria: | flexi Classic |
| Kategória produktu: | Šnúrka |
| Vhodné pre: | Pes |
| Maximálna hmotnosť nákladu: | 50 kg |
| Hodnota veľkosti 1: | L |
| Farba: | Čierna |
| Nastaviteľná dĺžka: | Áno |
| Typ vôdzky: | Remienok |
| Dĺžka: | 8 m |
| Šírka pásky: | 1,3 cm |
| Upozornenia: | Ensure that the braces fit correctly to avoid injury., Do not leave your dog unattended while wearing a harness., Regularly check that the harness is not damaged. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
