Flexi New COMFORT 8 m čierne, sivé navíjacie vodítko pre psov
Kód: DLZFLXSMY0146Podrobný popis
Flexi New COMFORT 8 m čierne, sivé navíjacie vodítko pre psov| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Séria | flexi Comfort |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno +45 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Kategória | Pre psa |
| Ergonomické ovládanie | Áno |
| Maximálna hmotnosť nákladu | 50 kg |
| Veľkosť | L |
| Vhodné pre | Pes |
| Typ produktu | Zaťahovacia vôdzka |
| Farba | Čierna |
| Typ vôdzky | Remienok |
| Kategória produktu | Šnúrka |
| Dĺžka | 8 m |
| Upozornenia | Do not leave your dog unattended while wearing a harness., Ensure that the braces fit correctly to avoid injury., Regularly check that the harness is not damaged. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For a walk |
|---|---|
| EAN: | 4000498043820 |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Séria: | flexi Comfort |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno +45 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Kategória: | Pre psa |
| Ergonomické ovládanie: | Áno |
| Maximálna hmotnosť nákladu: | 50 kg |
| Veľkosť: | L |
| Vhodné pre: | Pes |
| Typ produktu: | Zaťahovacia vôdzka |
| Farba: | Čierna |
| Typ vôdzky: | Remienok |
| Kategória produktu: | Šnúrka |
| Dĺžka: | 8 m |
| Upozornenia: | Do not leave your dog unattended while wearing a harness., Ensure that the braces fit correctly to avoid injury., Regularly check that the harness is not damaged. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
