FLEXI Xtreme L - Sťahovacie vodítko pre psov - 5 m
Kód: DLZFLXSMY0149Podrobný popis
FLEXI Xtreme L - Sťahovacie vodítko pre psov - 5 m| Kategória produktu | Šnúrka |
| Nastaviteľná dĺžka | Áno |
| Hodnota veľkosti 1 | L |
| Vhodné pre | Pes |
| Maximálna hmotnosť nákladu | 65 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Typ vôdzky | Remienok |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Farba | Oranžová |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Dĺžka | 5 m |
| Hmotnosť | 450 g |
| Upozornenia | Ensure that the braces fit correctly to avoid injury., Do not leave your dog unattended while wearing a harness., Regularly check that the harness is not damaged. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For a walk |
|---|---|
| EAN: | 4000498034408 |
| Kategória produktu: | Šnúrka |
| Nastaviteľná dĺžka: | Áno |
| Hodnota veľkosti 1: | L |
| Vhodné pre: | Pes |
| Maximálna hmotnosť nákladu: | 65 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Typ vôdzky: | Remienok |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Farba: | Oranžová |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Dĺžka: | 5 m |
| Hmotnosť: | 450 g |
| Upozornenia: | Ensure that the braces fit correctly to avoid injury., Do not leave your dog unattended while wearing a harness., Regularly check that the harness is not damaged. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
