TRIXIE MY HOME TX-4180 Obojok pre mačky so zvončekom a identifikačnou kartou
Kód: DLZTXESMY0076Podrobný popis
TRIXIE MY HOME TX-4180 Obojok pre mačky so zvončekom a identifikačnou kartou| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky, Leto s domácim miláčikom |
| Šírka | 8 mm |
| Materiál | Nylon |
| Kategória produktu | Obojok |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Cat |
| Ďalšie informácie | Výrobok sa dodáva v náhodnom farebnom variante |
| Typ zvieratka | Mačka |
| Farba | Mix |
| Sfarbenie | Monotónna |
| Dĺžka balenia | 20-30 cm |
| Nastaviteľná dĺžka | Áno |
| Kategória | Pre mačky |
| Upozornenia | Always check the product before use to ensure there is no damage., Make sure the product is correctly installed to avoid potential risks to the cat., Keep product out of reach of small children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For a walk |
|---|---|
| EAN: | 4011905041803 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky, Leto s domácim miláčikom |
| Šírka: | 8 mm |
| Materiál: | Nylon |
| Kategória produktu: | Obojok |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Cat |
| Ďalšie informácie: | Výrobok sa dodáva v náhodnom farebnom variante |
| Typ zvieratka: | Mačka |
| Farba: | Mix |
| Sfarbenie: | Monotónna |
| Dĺžka balenia: | 20-30 cm |
| Nastaviteľná dĺžka: | Áno |
| Kategória: | Pre mačky |
| Upozornenia: | Always check the product before use to ensure there is no damage., Make sure the product is correctly installed to avoid potential risks to the cat., Keep product out of reach of small children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
