ZOLUX Chatouille beige - obojok pre mačky
Kód: DLKZOUSOS0003Podrobný popis
ZOLUX Chatouille beige - obojok pre mačky| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategória produktu | Obojok |
| Šírka | 20 mm |
| Kategória | Pre mačky |
| Dĺžka balenia | 20 cm |
| Farba | Béžová |
| Upozornenia | Always check the product before use to ensure there is no damage., Make sure the product is correctly installed to avoid potential risks to the cat., Keep product out of reach of small children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For a walk |
|---|---|
| EAN: | 3336025801993 |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategória produktu: | Obojok |
| Šírka: | 20 mm |
| Kategória: | Pre mačky |
| Dĺžka balenia: | 20 cm |
| Farba: | Béžová |
| Upozornenia: | Always check the product before use to ensure there is no damage., Make sure the product is correctly installed to avoid potential risks to the cat., Keep product out of reach of small children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
