ZOLUX Chatouille green - obojok pre mačky
Kód: DLKZOUSOS0004Podrobný popis
ZOLUX Chatouille green - obojok pre mačky| Dĺžka balenia | 20 cm |
| Kategória produktu | Obojok |
| Farba | Zelená |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Šírka | 20 mm |
| Kategória | Pre mačky |
| Upozornenia | Always check the product before use to ensure there is no damage., Make sure the product is correctly installed to avoid potential risks to the cat., Keep product out of reach of small children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For a walk |
|---|---|
| EAN: | 3336025802037 |
| Dĺžka balenia: | 20 cm |
| Kategória produktu: | Obojok |
| Farba: | Zelená |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Šírka: | 20 mm |
| Kategória: | Pre mačky |
| Upozornenia: | Always check the product before use to ensure there is no damage., Make sure the product is correctly installed to avoid potential risks to the cat., Keep product out of reach of small children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
