Brother DR-1030 valec do laserovej tlačiarne Originál 1 kusov
Kód: EXPBROBBR0023Podrobný popis
Brother DR-1030 valec do laserovej tlačiarne Originál 1 kusov| Model | Originál |
| Výťažnosť strán | 10000 strany |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Návrat a recyklácia kazety | Áno |
| Kompatibilita značky | Brother |
| tlačová technológia | Laserová tlač |
| Multi balenie | Nie |
| Kompatibilita | DCP-1510E, DCP-1512E, HL-1110E, DCP-1610WE, HL-1210WE, MFC-1810E, MFC-1910WE, HL-1112E, HL-1212WE, DCP-1612WE, |
| Hĺbka | 170 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Hmotnosť | 283 g |
| Výška | 330 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 560 g |
| HS kód | 84439990 |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia | Dispose of used drums at hazardous waste collection points., In case of contact with eyes, rinse immediately with plenty of water and seek medical advice., Avoid direct contact with the substance in the drum. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For Brother printers |
|---|---|
| EAN: | 4977766721783 |
| Model: | Originál |
| Výťažnosť strán: | 10000 strany |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Návrat a recyklácia kazety: | Áno |
| Kompatibilita značky: | Brother |
| tlačová technológia: | Laserová tlač |
| Multi balenie: | Nie |
| Kompatibilita: | DCP-1510E, DCP-1512E, HL-1110E, DCP-1610WE, HL-1210WE, MFC-1810E, MFC-1910WE, HL-1112E, HL-1212WE, DCP-1612WE, |
| Hĺbka: | 170 mm |
| Šírka: | 110 mm |
| Hmotnosť: | 283 g |
| Výška: | 330 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 560 g |
| HS kód: | 84439990 |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia: | Dispose of used drums at hazardous waste collection points., In case of contact with eyes, rinse immediately with plenty of water and seek medical advice., Avoid direct contact with the substance in the drum. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
