Brother DR-1090 valec do laserovej tlačiarne Originál 1 kusov
Kód: BEBBROBRO0001Podrobný popis
Brother DR-1090 valec do laserovej tlačiarne Originál 1 kusov| Výťažnosť strán | 10000 strany |
| Multi balenie | Nie |
| Kompatibilita značky | Brother |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| tlačová technológia | Laserová tlač |
| Model | Originál |
| Kompatibilita | DCP-1622WE, HL-1222WE, DCP-1623WE, HL-1223WE |
| Typ palety | 800 x 1200 mm |
| Vrstiev na paletu | 8 kusov |
| Výrobkov na paletu | 144 kusov |
| Celková výška palety | 17,5 cm |
| Celková hmotnosť palety | 98,6 kg |
| Hlavné (vonkajšie) obaly na paletu | 48 kusov |
| Hlavné (vonkajšie) puzdrá na vrstvu palety | 6 kusov |
| HS kód | 84439990 |
| Upozornenia | In case of contact with eyes, rinse immediately with plenty of water and seek medical advice., Dispose of used drums at hazardous waste collection points., Avoid direct contact with the substance in the drum. |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For Brother printers |
|---|---|
| EAN: | 4977766760317 |
| Výťažnosť strán: | 10000 strany |
| Multi balenie: | Nie |
| Kompatibilita značky: | Brother |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| tlačová technológia: | Laserová tlač |
| Model: | Originál |
| Kompatibilita: | DCP-1622WE, HL-1222WE, DCP-1623WE, HL-1223WE |
| Typ palety: | 800 x 1200 mm |
| Vrstiev na paletu: | 8 kusov |
| Výrobkov na paletu: | 144 kusov |
| Celková výška palety: | 17,5 cm |
| Celková hmotnosť palety: | 98,6 kg |
| Hlavné (vonkajšie) obaly na paletu: | 48 kusov |
| Hlavné (vonkajšie) puzdrá na vrstvu palety: | 6 kusov |
| HS kód: | 84439990 |
| Upozornenia: | In case of contact with eyes, rinse immediately with plenty of water and seek medical advice., Dispose of used drums at hazardous waste collection points., Avoid direct contact with the substance in the drum. |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
