Brother DR-2401 valec do laserovej tlačiarne Originál 1 kusov
Kód: BEBBROBRO0002Podrobný popis
Brother DR-2401 valec do laserovej tlačiarne Originál 1 kusov| tlačová technológia | Laserová tlač |
| Model | Originál |
| Výťažnosť strán | 12000 strany |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Kompatibilita značky | Brother |
| Kompatibilita | DCP-L2512D, DCP-L2532DW, DCP-L2552DN, HL-L2312D, HL-L2352DW, HL-L2372DN, MFC-L2712DN, MFC-L2712DW, MFC-L2732DW, MFC-L2752DW |
| Hmotnosť | 439 g |
| Výška | 345 mm |
| Hĺbka | 221 mm |
| Šírka | 118 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 814 g |
| HS kód | 84439990 |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia | In case of contact with eyes, rinse immediately with plenty of water and seek medical advice., Dispose of used drums at hazardous waste collection points., Avoid direct contact with the substance in the drum. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For Brother printers |
|---|---|
| EAN: | 4977766779609 |
| tlačová technológia: | Laserová tlač |
| Model: | Originál |
| Výťažnosť strán: | 12000 strany |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Kompatibilita značky: | Brother |
| Kompatibilita: | DCP-L2512D, DCP-L2532DW, DCP-L2552DN, HL-L2312D, HL-L2352DW, HL-L2372DN, MFC-L2712DN, MFC-L2712DW, MFC-L2732DW, MFC-L2752DW |
| Hmotnosť: | 439 g |
| Výška: | 345 mm |
| Hĺbka: | 221 mm |
| Šírka: | 118 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 814 g |
| HS kód: | 84439990 |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia: | In case of contact with eyes, rinse immediately with plenty of water and seek medical advice., Dispose of used drums at hazardous waste collection points., Avoid direct contact with the substance in the drum. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
