Brother DR-3400 valec do laserovej tlačiarne Originál 1 kusov
Kód: EXPBROBBR0042Podrobný popis
Brother DR-3400 valec do laserovej tlačiarne Originál 1 kusov| Tlačové farby | Čierna, Biela |
| tlačová technológia | Laserová tlač |
| Výťažnosť strán | 50000 strany |
| Kompatibilita značky | Brother |
| Model | Originál |
| Farba | Čierna |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Multi balenie | Nie |
| Kompatibilita | HL-L5000D, HL-L5100DN, HL-L5100DNT, HL-L5200DW, HL-L5200DWT, HL-L6250DN, HL-L6300DW, HL-L6300DWT, HL-L6400DW, HL-L6400DWT, DCP L5500DN, DCP L6600DW, MFC L5700DN, MFC L5750DW, MFC L6800DW, MFC L6800DWT, MFC L6900DW, MFC L6900DWT |
| Hĺbka | 131 mm |
| Šírka | 361 mm |
| Výška | 228 mm |
| Hmotnosť | 630 g |
| Typ palety | 800 x 1200 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 670 g |
| Hlavné (vonkajšie) puzdrá na vrstvu palety | 3 kusov |
| Hlavné (vonkajšie) obaly na paletu | 27 kusov |
| Celková hmotnosť palety | 309,6 kg |
| Výrobkov na paletu | 81 kusov |
| HS kód | 84439990 |
| Vrstiev na paletu | 9 kusov |
| Celková výška palety | 14,6 cm |
| Upozornenia | In case of contact with eyes, rinse immediately with plenty of water and seek medical advice., Avoid direct contact with the substance in the drum., Dispose of used drums at hazardous waste collection points. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For Brother printers |
|---|---|
| EAN: | 4977766755757 |
| Tlačové farby: | Čierna, Biela |
| tlačová technológia: | Laserová tlač |
| Výťažnosť strán: | 50000 strany |
| Kompatibilita značky: | Brother |
| Model: | Originál |
| Farba: | Čierna |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Multi balenie: | Nie |
| Kompatibilita: | HL-L5000D, HL-L5100DN, HL-L5100DNT, HL-L5200DW, HL-L5200DWT, HL-L6250DN, HL-L6300DW, HL-L6300DWT, HL-L6400DW, HL-L6400DWT, DCP L5500DN, DCP L6600DW, MFC L5700DN, MFC L5750DW, MFC L6800DW, MFC L6800DWT, MFC L6900DW, MFC L6900DWT |
| Hĺbka: | 131 mm |
| Šírka: | 361 mm |
| Výška: | 228 mm |
| Hmotnosť: | 630 g |
| Typ palety: | 800 x 1200 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 670 g |
| Hlavné (vonkajšie) puzdrá na vrstvu palety: | 3 kusov |
| Hlavné (vonkajšie) obaly na paletu: | 27 kusov |
| Celková hmotnosť palety: | 309,6 kg |
| Výrobkov na paletu: | 81 kusov |
| HS kód: | 84439990 |
| Vrstiev na paletu: | 9 kusov |
| Celková výška palety: | 14,6 cm |
| Upozornenia: | In case of contact with eyes, rinse immediately with plenty of water and seek medical advice., Avoid direct contact with the substance in the drum., Dispose of used drums at hazardous waste collection points. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
