Brother DR-421CL valec do laserovej tlačiarne Originál 1 kusov
Kód: BEBBROBRO0003Podrobný popis
Brother DR-421CL valec do laserovej tlačiarne Originál 1 kusov| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Multi balenie | Nie |
| Tlačové farby | Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá |
| tlačová technológia | Laserová tlač |
| Farba | Čierna |
| Výťažnosť strán | 30000 strany |
| Kompatibilita značky | Brother |
| Model | Originál |
| Kompatibilita | HL-L8260CDW, HL-L8360CDW, HL-L9310CDW, HL-L9310CDWT, HL-L9310CDWTT, DCP L8410CDW, MFC L8690CDW, MFC L8900CDW, MFC L9570CDW, MFC L9570CDWT |
| Výška | 453 mm |
| Hmotnosť | 1,64 kg |
| Šírka | 423 mm |
| Hĺbka | 225 mm |
| Typ palety | 1200 x 1000 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 2,67 kg |
| Hlavné (vonkajšie) puzdrá na vrstvu palety | 4 kusov |
| Vrstiev na paletu | 7 kusov |
| Výrobkov na paletu | 28 kusov |
| Hlavné (vonkajšie) obaly na paletu | 28 kusov |
| Celková hmotnosť palety | 93,2 kg |
| Celková výška palety | 16,9 cm |
| HS kód | 84439990 |
| Upozornenia | Dispose of used drums at hazardous waste collection points., Avoid direct contact with the substance in the drum., In case of contact with eyes, rinse immediately with plenty of water and seek medical advice. |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For Brother printers |
|---|---|
| EAN: | 4977766771894 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Multi balenie: | Nie |
| Tlačové farby: | Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá |
| tlačová technológia: | Laserová tlač |
| Farba: | Čierna |
| Výťažnosť strán: | 30000 strany |
| Kompatibilita značky: | Brother |
| Model: | Originál |
| Kompatibilita: | HL-L8260CDW, HL-L8360CDW, HL-L9310CDW, HL-L9310CDWT, HL-L9310CDWTT, DCP L8410CDW, MFC L8690CDW, MFC L8900CDW, MFC L9570CDW, MFC L9570CDWT |
| Výška: | 453 mm |
| Hmotnosť: | 1,64 kg |
| Šírka: | 423 mm |
| Hĺbka: | 225 mm |
| Typ palety: | 1200 x 1000 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 2,67 kg |
| Hlavné (vonkajšie) puzdrá na vrstvu palety: | 4 kusov |
| Vrstiev na paletu: | 7 kusov |
| Výrobkov na paletu: | 28 kusov |
| Hlavné (vonkajšie) obaly na paletu: | 28 kusov |
| Celková hmotnosť palety: | 93,2 kg |
| Celková výška palety: | 16,9 cm |
| HS kód: | 84439990 |
| Upozornenia: | Dispose of used drums at hazardous waste collection points., Avoid direct contact with the substance in the drum., In case of contact with eyes, rinse immediately with plenty of water and seek medical advice. |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
