Brother DR-B023 valec do laserovej tlačiarne Originál 1 kusov
Kód: BEBBROBRO0006Podrobný popis
Brother DR-B023 valec do laserovej tlačiarne Originál 1 kusov| Kompatibilita značky | Brother |
| Model | Originál |
| Výťažnosť strán | 12000 strany |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Návrat a recyklácia kazety | Áno |
| Typ palety | 800 x 1200 mm |
| Celková výška palety | 18,3 cm |
| Celková hmotnosť palety | 165,6 kg |
| Hlavné (vonkajšie) puzdrá na vrstvu palety | 6 kusov |
| Vrstiev na paletu | 6 kusov |
| HS kód | 84439990 |
| Hlavné (vonkajšie) obaly na paletu | 36 kusov |
| Výrobkov na paletu | 108 kusov |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia | Dispose of used drums at hazardous waste collection points., In case of contact with eyes, rinse immediately with plenty of water and seek medical advice., Avoid direct contact with the substance in the drum. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For Brother printers |
|---|---|
| EAN: | 4977766779647 |
| Kompatibilita značky: | Brother |
| Model: | Originál |
| Výťažnosť strán: | 12000 strany |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Návrat a recyklácia kazety: | Áno |
| Typ palety: | 800 x 1200 mm |
| Celková výška palety: | 18,3 cm |
| Celková hmotnosť palety: | 165,6 kg |
| Hlavné (vonkajšie) puzdrá na vrstvu palety: | 6 kusov |
| Vrstiev na paletu: | 6 kusov |
| HS kód: | 84439990 |
| Hlavné (vonkajšie) obaly na paletu: | 36 kusov |
| Výrobkov na paletu: | 108 kusov |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
| Upozornenia: | Dispose of used drums at hazardous waste collection points., In case of contact with eyes, rinse immediately with plenty of water and seek medical advice., Avoid direct contact with the substance in the drum. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
