Canon CL-541XL atramentová náplň 1 kusov Originál Vysoký (XL) výnos Azúrová, Purpurová, Žltá
Kód: TUSCANCAN0104Podrobný popis
Canon CL-541XL atramentová náplň 1 kusov Originál Vysoký (XL) výnos Azúrová, Purpurová, Žltá| OEM kód | CL-541XL |
| Model | Originál |
| Typ dodávky | Balenie po jednom kuse |
| Atramentová kazeta typu | Vysoký (XL) výnos |
| Počet strán (farebná náplň) | 400 strany |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Kompatibilita značky | Canon |
| Tlačové farby | Azúrová, Purpurová, Žltá |
| Množstvo farebného atramentu | 15 ml |
| Kompatibilita | PIXMA MG2150, PIXMA MG2250, PIXMA MG3150, PIXMA MG3250, PIXMA MG3550, PIXMA MG4150, PIXMA MG4250, PIXMA MX375, PIXMA MX395, PIXMA MX435, PIXMA MX455, PIXMA MX475, PIXMA MX515, PIXMA MX525, PIXMA MX535, PIXMA MG3650, PIXMA TS5150, PIXMA TS5151, PIXMA MG3650S, PIXMA GM2050, PIXMA GM4050 |
| HS kód | 84439990 |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 95% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | 10 - 35 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 15 - 35 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 5 - 95% |
| Upozornenia | Do not pour ink residues into the sewage system., Avoid contact with skin and eyes., Keep away from children. |
| Výstražné piktogramy | Nebezpečenstvo pre životné prostredie, Dráždivé alebo poškodzujúce |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For Canon printers |
|---|---|
| EAN: | 4960999782416 |
| OEM kód: | CL-541XL |
| Model: | Originál |
| Typ dodávky: | Balenie po jednom kuse |
| Atramentová kazeta typu: | Vysoký (XL) výnos |
| Počet strán (farebná náplň): | 400 strany |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Kompatibilita značky: | Canon |
| Tlačové farby: | Azúrová, Purpurová, Žltá |
| Množstvo farebného atramentu: | 15 ml |
| Kompatibilita: | PIXMA MG2150, PIXMA MG2250, PIXMA MG3150, PIXMA MG3250, PIXMA MG3550, PIXMA MG4150, PIXMA MG4250, PIXMA MX375, PIXMA MX395, PIXMA MX435, PIXMA MX455, PIXMA MX475, PIXMA MX515, PIXMA MX525, PIXMA MX535, PIXMA MG3650, PIXMA TS5150, PIXMA TS5151, PIXMA MG3650S, PIXMA GM2050, PIXMA GM4050 |
| HS kód: | 84439990 |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 95% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | 10 - 35 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 15 - 35 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 5 - 95% |
| Upozornenia: | Do not pour ink residues into the sewage system., Avoid contact with skin and eyes., Keep away from children. |
| Výstražné piktogramy: | Nebezpečenstvo pre životné prostredie, Dráždivé alebo poškodzujúce |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
