Canon PG-540 atramentová náplň 1 kusov Originál Štandardná výťažnosť Čierna
Kód: TUSCANCAN0106Podrobný popis
Canon PG-540 atramentová náplň 1 kusov Originál Štandardná výťažnosť Čierna| Atramentová kazeta typu | Štandardná výťažnosť |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Kompatibilita značky | Canon |
| Množstvo čierneho atramentu | 8 ml |
| Model | Originál |
| Počet strán (čierna náplň) | 180 strany |
| Tlačové farby | Čierna |
| Typ dodávky | Balenie po jednom kuse |
| OEM kód | PG-540 |
| Kompatibilita | PIXMA MG2150, PIXMA MG2250, PIXMA MG3150, PIXMA MG3250, PIXMA MG3550, PIXMA MG4150, PIXMA MG4250, PIXMA MX375, PIXMA MX395, PIXMA MX435, PIXMA MX455, PIXMA MX475, PIXMA MX515, PIXMA MX525, PIXMA MX535, PIXMA MG3650, PIXMA TS5150, PIXMA TS5151, PIXMA MG3650S |
| HS kód | 84439990 |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 95% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | 10 - 35 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 15 - 35 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 5 - 95% |
| Upozornenia | Do not pour ink residues into the sewage system., Keep away from children., Avoid contact with skin and eyes. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For Canon printers |
|---|---|
| EAN: | 4960999782409 |
| Atramentová kazeta typu: | Štandardná výťažnosť |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Kompatibilita značky: | Canon |
| Množstvo čierneho atramentu: | 8 ml |
| Model: | Originál |
| Počet strán (čierna náplň): | 180 strany |
| Tlačové farby: | Čierna |
| Typ dodávky: | Balenie po jednom kuse |
| OEM kód: | PG-540 |
| Kompatibilita: | PIXMA MG2150, PIXMA MG2250, PIXMA MG3150, PIXMA MG3250, PIXMA MG3550, PIXMA MG4150, PIXMA MG4250, PIXMA MX375, PIXMA MX395, PIXMA MX435, PIXMA MX455, PIXMA MX475, PIXMA MX515, PIXMA MX525, PIXMA MX535, PIXMA MG3650, PIXMA TS5150, PIXMA TS5151, PIXMA MG3650S |
| HS kód: | 84439990 |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 95% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | 10 - 35 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 15 - 35 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 5 - 95% |
| Upozornenia: | Do not pour ink residues into the sewage system., Keep away from children., Avoid contact with skin and eyes. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
