Canon PG-540L atramentová náplň 1 kusov Originál Štandardná výťažnosť Čierna
Kód: TUSCANCAN0108Podrobný popis
Canon PG-540L atramentová náplň 1 kusov Originál Štandardná výťažnosť Čierna| Počet čiernych náplní | 1 |
| OEM kód | PG-540L BL |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Počet strán (čierna náplň) | 300 strany |
| Tlačové farby | Čierna |
| Typ dodávky | Balenie po jednom kuse |
| Atramentová kazeta typu | Štandardná výťažnosť |
| Model | Originál |
| Množstvo čierneho atramentu | 11 ml |
| Kompatibilita značky | Canon |
| Kompatibilita | PIXMA MG2150, PIXMA MG2250, PIXMA MG3150, PIXMA MG3250, PIXMA MG3550, PIXMA MG4150, PIXMA MG4250, PIXMA MX375, PIXMA MX395, PIXMA MX435, PIXMA MX455, PIXMA MX475, PIXMA MX515, PIXMA MX525, PIXMA MX535, PIXMA MG3650, PIXMA TS5150, PIXMA TS5151, PIXMA MG3650S |
| HS kód | 84439990 |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | 10 - 35 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 5 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 15 - 35 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 95% |
| Upozornenia | Do not pour ink residues into the sewage system., Avoid contact with skin and eyes., Keep away from children. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For Canon printers |
|---|---|
| EAN: | 4549292192025 |
| Počet čiernych náplní: | 1 |
| OEM kód: | PG-540L BL |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Počet strán (čierna náplň): | 300 strany |
| Tlačové farby: | Čierna |
| Typ dodávky: | Balenie po jednom kuse |
| Atramentová kazeta typu: | Štandardná výťažnosť |
| Model: | Originál |
| Množstvo čierneho atramentu: | 11 ml |
| Kompatibilita značky: | Canon |
| Kompatibilita: | PIXMA MG2150, PIXMA MG2250, PIXMA MG3150, PIXMA MG3250, PIXMA MG3550, PIXMA MG4150, PIXMA MG4250, PIXMA MX375, PIXMA MX395, PIXMA MX435, PIXMA MX455, PIXMA MX475, PIXMA MX515, PIXMA MX525, PIXMA MX535, PIXMA MG3650, PIXMA TS5150, PIXMA TS5151, PIXMA MG3650S |
| HS kód: | 84439990 |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | 10 - 35 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 5 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 15 - 35 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 95% |
| Upozornenia: | Do not pour ink residues into the sewage system., Avoid contact with skin and eyes., Keep away from children. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
