Canon PG-546XL atramentová náplň 1 kusov Originál Vysoký (XL) výnos Azúrová, Purpurová, Žltá
Kód: EXPCANACA0134Podrobný popis
Canon PG-546XL atramentová náplň 1 kusov Originál Vysoký (XL) výnos Azúrová, Purpurová, Žltá| tlačová technológia | Atramentová tlač |
| Kompatibilita značky | Canon |
| Typ dodávky | Balenie po jednom kuse |
| Počet strán (farebná náplň) | 300 strany |
| OEM kód | CL-546XL |
| Atramentová kazeta typu | Vysoký (XL) výnos |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Typ farebného atramentu | Atrament na pigmentovej báze |
| Tlačové farby | Azúrová, Purpurová, Žltá |
| Model | Originál |
| Typ atramentu | Atrament na pigmentovej báze |
| Kompatibilita | PIXMA iP2850, PIXMA MG2450, PIXMA MG2550, PIXMA MG2950, PIXMA MX495, PIXMA MG3050, PIXMA MG3051, PIXMA MG3052, PIXMA MG3053, PIXMA MG2550S, PIXMA MG2555S, PIXMA TS3150, PIXMA TS3151, PIXMA TS305, PIXMA TS205, PIXMA TR4550, PIXMA TR4551, PIXMA TS3350, PIXMA TS3351, PIXMA TS3352, PIXMA TS3355, PIXMA TS3450, PIXMA TS3451, PIXMA TR4650, PIXMA TR4651 |
| HS kód | 84439990 |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | 10 - 35 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 15 - 35 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 5 - 95% |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For Canon printers |
|---|---|
| EAN: | 4960999974514 |
| tlačová technológia: | Atramentová tlač |
| Kompatibilita značky: | Canon |
| Typ dodávky: | Balenie po jednom kuse |
| Počet strán (farebná náplň): | 300 strany |
| OEM kód: | CL-546XL |
| Atramentová kazeta typu: | Vysoký (XL) výnos |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Typ farebného atramentu: | Atrament na pigmentovej báze |
| Tlačové farby: | Azúrová, Purpurová, Žltá |
| Model: | Originál |
| Typ atramentu: | Atrament na pigmentovej báze |
| Kompatibilita: | PIXMA iP2850, PIXMA MG2450, PIXMA MG2550, PIXMA MG2950, PIXMA MX495, PIXMA MG3050, PIXMA MG3051, PIXMA MG3052, PIXMA MG3053, PIXMA MG2550S, PIXMA MG2555S, PIXMA TS3150, PIXMA TS3151, PIXMA TS305, PIXMA TS205, PIXMA TR4550, PIXMA TR4551, PIXMA TS3350, PIXMA TS3351, PIXMA TS3352, PIXMA TS3355, PIXMA TS3450, PIXMA TS3451, PIXMA TR4650, PIXMA TR4651 |
| HS kód: | 84439990 |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | 10 - 35 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 15 - 35 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 5 - 95% |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
