Canon PG-560XL atramentová náplň 1 kusov Originál Vysoký (XL) výnos Čierna
Kód: TUSCANCAN0098Podrobný popis
Canon PG-560XL atramentová náplň 1 kusov Originál Vysoký (XL) výnos Čierna| Atramentová kazeta typu | Vysoký (XL) výnos |
| Typ dodávky | Balenie po jednom kuse |
| Model | Originál |
| Počet čiernych náplní | 1 |
| Počet strán (čierna náplň) | 400 strany |
| OEM kód | PG-560XL |
| Kompatibilita značky | Canon |
| Tlačové farby | Čierna |
| Typ atramentu | Atrament na pigmentovej báze |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Typ čierneho atramentu | Atrament na pigmentovej báze |
| Množstvo čierneho atramentu | 14,3 ml |
| Návrat a recyklácia kazety | Áno |
| Kompatibilita | PIXMA TS5350, PIXMA TS5351, PIXMA TS5352, PIXMA TS5353, PIXMA TS7450, PIXMA TS7451, PIXMA TS5350i, PIXMA TS5351i, PIXMA TS7450i, PIXMA TS7451i |
| Typ balenia | Box |
| HS kód | 84439990 |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 95% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | 10 - 35 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 15 - 35 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 5 - 95% |
| Upozornenia | Do not pour ink residues into the sewage system., Avoid contact with skin and eyes., Keep away from children. |
| Výstražné piktogramy | Dráždivé alebo poškodzujúce, Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For Canon printers |
|---|---|
| EAN: | 4549292144628 |
| Atramentová kazeta typu: | Vysoký (XL) výnos |
| Typ dodávky: | Balenie po jednom kuse |
| Model: | Originál |
| Počet čiernych náplní: | 1 |
| Počet strán (čierna náplň): | 400 strany |
| OEM kód: | PG-560XL |
| Kompatibilita značky: | Canon |
| Tlačové farby: | Čierna |
| Typ atramentu: | Atrament na pigmentovej báze |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Typ čierneho atramentu: | Atrament na pigmentovej báze |
| Množstvo čierneho atramentu: | 14,3 ml |
| Návrat a recyklácia kazety: | Áno |
| Kompatibilita: | PIXMA TS5350, PIXMA TS5351, PIXMA TS5352, PIXMA TS5353, PIXMA TS7450, PIXMA TS7451, PIXMA TS5350i, PIXMA TS5351i, PIXMA TS7450i, PIXMA TS7451i |
| Typ balenia: | Box |
| HS kód: | 84439990 |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 95% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | 10 - 35 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 15 - 35 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 5 - 95% |
| Upozornenia: | Do not pour ink residues into the sewage system., Avoid contact with skin and eyes., Keep away from children. |
| Výstražné piktogramy: | Dráždivé alebo poškodzujúce, Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
