Epson 103 originálna čierna 1 ks.
Kód: TUSEPSEPS0079Podrobný popis
Epson 103 originálna čierna 1 ks.| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Kompatibilita značky | Epson |
| Množstvo čierneho atramentu | 70 ml |
| tlačová technológia | Atramentová tlač |
| Tlačové farby | Čierna |
| Multi balenie | Nie |
| Kompatibilita | L1110, L1110 CIS, L1110 MEAF, L3100 CIS, L3101 CIS, L3110, L3110 CIS, L3110 MEAF, L3111, L3111 CIS, L3111 MEAF, L3150, L3150 CIS, L3150 MEAF, L3151, L3151 CIS, L3151 MEAF, L5190, L5190 MEAF |
| Model | Originál |
| Typ atramentu | Atrament na báze pigmentu |
| Hmotnosť vrátane balenia | 130 g |
| Hĺbka balenia | 178 mm |
| Výška balenia | 56 mm |
| Šírka balenia | 58 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 30 kusov |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu | 177 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 0,114 g |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu | 57 mm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 57 mm |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For Epson printers |
|---|---|
| EAN: | 8715946655840 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Kompatibilita značky: | Epson |
| Množstvo čierneho atramentu: | 70 ml |
| tlačová technológia: | Atramentová tlač |
| Tlačové farby: | Čierna |
| Multi balenie: | Nie |
| Kompatibilita: | L1110, L1110 CIS, L1110 MEAF, L3100 CIS, L3101 CIS, L3110, L3110 CIS, L3110 MEAF, L3111, L3111 CIS, L3111 MEAF, L3150, L3150 CIS, L3150 MEAF, L3151, L3151 CIS, L3151 MEAF, L5190, L5190 MEAF |
| Model: | Originál |
| Typ atramentu: | Atrament na báze pigmentu |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 130 g |
| Hĺbka balenia: | 178 mm |
| Výška balenia: | 56 mm |
| Šírka balenia: | 58 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 30 kusov |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 177 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 0,114 g |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 57 mm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 57 mm |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
