Škrabka na dosky ELECTROLUX E6HUE103
Kód: AGAELCPGA0001Podrobný popis
Škrabka na dosky ELECTROLUX E6HUE103| Výška | 130 mm |
| Šírka | 43 mm |
| Umiestnenie | Pre sklokeramické obklady |
| Výmenné čepele | Áno |
| Úchyty | Áno |
| Typ produktu | Škrabka na dosky |
| Farba puzdra | Nerezová oceľ |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes and skin., Do not inhale vapours. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For hobs - Accessories |
|---|---|
| EAN: | 7333394078519 |
| Výška: | 130 mm |
| Šírka: | 43 mm |
| Umiestnenie: | Pre sklokeramické obklady |
| Výmenné čepele: | Áno |
| Úchyty: | Áno |
| Typ produktu: | Škrabka na dosky |
| Farba puzdra: | Nerezová oceľ |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes and skin., Do not inhale vapours. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
