Activejet AH-45N atramentová náplň 1 kusov Kompatibilné Vysoký (XL) výnos Čierna
Kód: EXPACJAHP0031Podrobný popis
Activejet AH-45N atramentová náplň 1 kusov Kompatibilné Vysoký (XL) výnos Čierna| Kompatibilita značky | HP |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Tlačové farby | Čierna |
| OEM kód | HP 45 51645A |
| tlačová technológia | Atramentová tlač |
| Počet čiernych náplní | 1 |
| Typ dodávky | Balenie po jednom kuse |
| Množstvo čierneho atramentu | 44 ml |
| Typ čierneho atramentu | Atrament na pigmentovej báze |
| Model | Kompatibilné |
| Typ atramentu | Atrament na pigmentovej báze |
| Atramentová kazeta typu | Vysoký (XL) výnos |
| Náhrada za | HP |
| Certifikácia | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatibilita | HP Deskjet: 710C, 712C, 720C, 722C, 815C, 820C, 820Cse, 820Cxi, 830C, 832C, 850C, 850Cxi, 855C, 855Cse, 870C, 870Cse, 870Cxi, 880C, 882C, 890C, 890Cse, 890Cxi, 895Cse, 895Cxi, 930 photo, 930C, 930Cm, 932C, 934C, 935C, 950, 950C, 952C, 955C, 959C, 960C, 960C Photo, 960Cse, 960Cxi, 970C, 970Cse, 970Cxi, 980Cxi, 990Cse, 990Cxi, 995C, 1000C, 1000Cse, 1000Cxi, 1100C, 1100Cse, 1100Cxi, 1120C, 1120Cse, 1120Cxi, 1125C, 1180C, 1220C, 1220Cps, 1220Cse, 1220Cxi, 1280C, 1600C, 1600Cm, 1600Cn, 6120, 6122, 6127, 9300. HP Designjet: 700, 750c, 750c plus, 755cm. HP OfficeJet: G55xi, G85xi, G95, K60, K60xi, K80, K80xi, R40, R40xi, R45, R60, R65, R65xi, R80, T45, T65. Officejet Pro: 1150, 1150C, 1170, 1170C, 1175C. HP Photosmart: P1000, P1100, P1100xi, P1115, P1215, P1215VM, P1218xi, P1315. HP Color Copier: 110, 120, 140, 145, 150, 155, 160, 170, 180, 190, 210, 210LX, 260, 270, 280, 290. HP Fax: 1220. Apple Color StyleWriter: 6500. |
| Typ kompatibilných atramentových náplní | 45 51645A |
| Verzia | Supreme |
| Popis bloku | Atrament Activejet |
| Technológia | New |
| Trieda | A+ |
| Výstražné piktogramy | GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia | Avoid contact with eyes and skin., Do not inhale vapours., Dispose of in accordance with local hazardous waste regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| EAN: | 5904356284730 |
| Kompatibilita značky: | HP |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Tlačové farby: | Čierna |
| OEM kód: | HP 45 51645A |
| tlačová technológia: | Atramentová tlač |
| Počet čiernych náplní: | 1 |
| Typ dodávky: | Balenie po jednom kuse |
| Množstvo čierneho atramentu: | 44 ml |
| Typ čierneho atramentu: | Atrament na pigmentovej báze |
| Model: | Kompatibilné |
| Typ atramentu: | Atrament na pigmentovej báze |
| Atramentová kazeta typu: | Vysoký (XL) výnos |
| Náhrada za: | HP |
| Certifikácia: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatibilita: | HP Deskjet: 710C, 712C, 720C, 722C, 815C, 820C, 820Cse, 820Cxi, 830C, 832C, 850C, 850Cxi, 855C, 855Cse, 870C, 870Cse, 870Cxi, 880C, 882C, 890C, 890Cse, 890Cxi, 895Cse, 895Cxi, 930 photo, 930C, 930Cm, 932C, 934C, 935C, 950, 950C, 952C, 955C, 959C, 960C, 960C Photo, 960Cse, 960Cxi, 970C, 970Cse, 970Cxi, 980Cxi, 990Cse, 990Cxi, 995C, 1000C, 1000Cse, 1000Cxi, 1100C, 1100Cse, 1100Cxi, 1120C, 1120Cse, 1120Cxi, 1125C, 1180C, 1220C, 1220Cps, 1220Cse, 1220Cxi, 1280C, 1600C, 1600Cm, 1600Cn, 6120, 6122, 6127, 9300. HP Designjet: 700, 750c, 750c plus, 755cm. HP OfficeJet: G55xi, G85xi, G95, K60, K60xi, K80, K80xi, R40, R40xi, R45, R60, R65, R65xi, R80, T45, T65. Officejet Pro: 1150, 1150C, 1170, 1170C, 1175C. HP Photosmart: P1000, P1100, P1100xi, P1115, P1215, P1215VM, P1218xi, P1315. HP Color Copier: 110, 120, 140, 145, 150, 155, 160, 170, 180, 190, 210, 210LX, 260, 270, 280, 290. HP Fax: 1220. Apple Color StyleWriter: 6500. |
| Typ kompatibilných atramentových náplní: | 45 51645A |
| Verzia: | Supreme |
| Popis bloku: | Atrament Activejet |
| Technológia: | New |
| Trieda: | A+ |
| Výstražné piktogramy: | GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia: | Avoid contact with eyes and skin., Do not inhale vapours., Dispose of in accordance with local hazardous waste regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
