Atrament Actis KH-303CR pre tlačiareň HP, náhradný atrament HP 303XL T6N03AE; Premium; 18 ml; 415 strán; farebný
Kód: EXPACSAHP0150Podrobný popis
Atrament Actis KH-303CR pre tlačiareň HP, náhradný atrament HP 303XL T6N03AE; Premium; 18 ml; 415 strán; farebný| Množstvo farebného atramentu | 18 ml |
| Kompatibilita značky | HP |
| Tlačové farby | Azúrová, Purpurová, Žltá |
| Počet strán (farebná náplň) | 415 strany |
| tlačová technológia | Inkjet |
| Atramentová kazeta typu | Vysoký (XL) výnos |
| Certifikácia | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatibilita | HP ENVY Photo: 6220, 6230, 6234, 7130, 7134, 7830, 7221. HP ENVY: 7220e. HP: 303. HP Envy Inspire: 7920e. |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Typ balenia | Box |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 40 °C |
| Upozornenia | Avoid contact with eyes and skin., Dispose of in accordance with local hazardous waste regulations., Do not inhale vapours. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé, GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| EAN: | 5901443120438 |
| Množstvo farebného atramentu: | 18 ml |
| Kompatibilita značky: | HP |
| Tlačové farby: | Azúrová, Purpurová, Žltá |
| Počet strán (farebná náplň): | 415 strany |
| tlačová technológia: | Inkjet |
| Atramentová kazeta typu: | Vysoký (XL) výnos |
| Certifikácia: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatibilita: | HP ENVY Photo: 6220, 6230, 6234, 7130, 7134, 7830, 7221. HP ENVY: 7220e. HP: 303. HP Envy Inspire: 7920e. |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Typ balenia: | Box |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 40 °C |
| Upozornenia: | Avoid contact with eyes and skin., Dispose of in accordance with local hazardous waste regulations., Do not inhale vapours. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé, GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
