Atrament Actis KH-45 (náhradný HP 45 51645A; štandardný; 44 ml; čierny)
Kód: EXPACSAHP0001Podrobný popis
Atrament Actis KH-45 (náhradný HP 45 51645A; štandardný; 44 ml; čierny)| tlačová technológia | Atramentová tlač |
| Tlačové farby | Čierna |
| Atramentová kazeta typu | Štandardná výťažnosť |
| Množstvo čierneho atramentu | 50 ml |
| Kompatibilita značky | HP |
| OEM kód | HP 45 51645A |
| Počet čiernych náplní | 1 |
| Typ dodávky | Balenie po jednom kuse |
| Model | Kompatibilné |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Typ atramentu | Atrament na pigmentovej báze |
| Typ čierneho atramentu | Atrament na pigmentovej báze |
| Certifikácia | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatibilita | Apple Color StyleWriter: 6500. HP Color Copier: 110, 120, 140, 145, 150, 155, 160, 170, 180, 190, 210, 210LX, 260, 270, 280, 290. HP Designjet: 700, 750c, 750c plus, 755cm. HP DeskJet: 1000C, 1000Cse, 1000Cxi, 1100C, 1100Cse, 1100Cxi, 1120C, 1120Cse, 1120Cxi, 1125C, 1180C, 1220C, 1220Cps, 1220Cse Cxi, 1280C, 1600C, 1600Cm 1600Cn, 6120, 6122, 6127, 710C, 712C, 720C, 722C, 815C, 820C, 820Cse, 820CXI, 830C, 832C, 850C, 850Cxi, 855C, 855Cse, 870C, 870Cse, 870Cxi, 880C, 882C, 890C, 890Cse, 890Cxi, 895Cse, 895Cxi, 930 photo, 9300, 930C, 930Cm, 932C, 934C, 935C, 950, 950C, 952C, 955C, 959C, 960C, 960C Photo, 960Cse, 960Cxi, 970C, 970Cse, 970Cxi, 980Cxi, 990Cse, 990Cxi, 995C. HP Fax: 1220. HP Officejet: G55xi, G85xi, G95, K60, K60xi, K80, K80xi, R40, R40xi, R45, R60, R65, R65xi, R80, T45, T65. HP OfficeJet Pro: 1150, 1150C, 1170, 1170C, 1175C. HP Photosmart: P1000, P1100, P1100xi, P1115, P1215, P1215VM, P1218xi, P1315. |
| Typ balenia | Box |
| Technológia | Refurbished |
| Verzia | Standard |
| Trieda | A |
| Upozornenia | Do not inhale vapours. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie, GHS07: Škodlivé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| EAN: | 5901452129668 |
| tlačová technológia: | Atramentová tlač |
| Tlačové farby: | Čierna |
| Atramentová kazeta typu: | Štandardná výťažnosť |
| Množstvo čierneho atramentu: | 50 ml |
| Kompatibilita značky: | HP |
| OEM kód: | HP 45 51645A |
| Počet čiernych náplní: | 1 |
| Typ dodávky: | Balenie po jednom kuse |
| Model: | Kompatibilné |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Typ atramentu: | Atrament na pigmentovej báze |
| Typ čierneho atramentu: | Atrament na pigmentovej báze |
| Certifikácia: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatibilita: | Apple Color StyleWriter: 6500. HP Color Copier: 110, 120, 140, 145, 150, 155, 160, 170, 180, 190, 210, 210LX, 260, 270, 280, 290. HP Designjet: 700, 750c, 750c plus, 755cm. HP DeskJet: 1000C, 1000Cse, 1000Cxi, 1100C, 1100Cse, 1100Cxi, 1120C, 1120Cse, 1120Cxi, 1125C, 1180C, 1220C, 1220Cps, 1220Cse Cxi, 1280C, 1600C, 1600Cm 1600Cn, 6120, 6122, 6127, 710C, 712C, 720C, 722C, 815C, 820C, 820Cse, 820CXI, 830C, 832C, 850C, 850Cxi, 855C, 855Cse, 870C, 870Cse, 870Cxi, 880C, 882C, 890C, 890Cse, 890Cxi, 895Cse, 895Cxi, 930 photo, 9300, 930C, 930Cm, 932C, 934C, 935C, 950, 950C, 952C, 955C, 959C, 960C, 960C Photo, 960Cse, 960Cxi, 970C, 970Cse, 970Cxi, 980Cxi, 990Cse, 990Cxi, 995C. HP Fax: 1220. HP Officejet: G55xi, G85xi, G95, K60, K60xi, K80, K80xi, R40, R40xi, R45, R60, R65, R65xi, R80, T45, T65. HP OfficeJet Pro: 1150, 1150C, 1170, 1170C, 1175C. HP Photosmart: P1000, P1100, P1100xi, P1115, P1215, P1215VM, P1218xi, P1315. |
| Typ balenia: | Box |
| Technológia: | Refurbished |
| Verzia: | Standard |
| Trieda: | A |
| Upozornenia: | Do not inhale vapours. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie, GHS07: Škodlivé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
