Originálna atramentová kazeta HP 704 Ink Advantage Čierna
Kód: EXPHP-AHP0370Podrobný popis
Originálna atramentová kazeta HP 704 Ink Advantage Čierna| Typ čierneho atramentu | Atrament na pigmentovej báze |
| Overall recycled content | 65% |
| Typ atramentu | Atrament na pigmentovej báze |
| Model | Originál |
| Tlačové farby | Čierna |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Počet strán (čierna náplň) | 480 strany |
| Hmotnosť vrátane balenia | 60 g |
| Hmotnosť | 40 g |
| Šírka balenia | 113 mm |
| Hĺbka balenia | 37 mm |
| Výška balenia | 115 mm |
| Hĺbka | 37 mm |
| Šírka | 113 mm |
| Výška | 115 mm |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 15 - 32 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | 104 - 140 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 20 - 80% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 20 - 80% |
| Výstražné piktogramy | GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia | Do not inhale vapours. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| EAN: | 885631712238 |
| Typ čierneho atramentu: | Atrament na pigmentovej báze |
| Overall recycled content: | 65% |
| Typ atramentu: | Atrament na pigmentovej báze |
| Model: | Originál |
| Tlačové farby: | Čierna |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Počet strán (čierna náplň): | 480 strany |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 60 g |
| Hmotnosť: | 40 g |
| Šírka balenia: | 113 mm |
| Hĺbka balenia: | 37 mm |
| Výška balenia: | 115 mm |
| Hĺbka: | 37 mm |
| Šírka: | 113 mm |
| Výška: | 115 mm |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 15 - 32 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | 104 - 140 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 20 - 80% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 20 - 80% |
| Výstražné piktogramy: | GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia: | Do not inhale vapours. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
