Sada 2 originálnych atramentových kaziet HP 301: čierna/farebná
Kód: EXPHP-AHP0439Podrobný popis
Sada 2 originálnych atramentových kaziet HP 301: čierna/farebná| Atramentová kazeta typu | Štandardná výťažnosť |
| Počet strán (farebná náplň) | 165 strany |
| Množstvo farebného atramentu | 3 ml |
| Model | Originál |
| Typ farebného atramentu | Atrament na báze farby |
| Počet čiernych náplní | 1 |
| Segment HP | Biznis |
| Kompatibilita značky | HP |
| Počet farebných náplní | 1 |
| Typ dodávky | Viacnásobné balenie |
| Overall recycled content | 65% |
| Tlačové farby | Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá |
| Množstvo v balení | 2 kusov |
| tlačová technológia | Atramentová tlač |
| Typ čierneho atramentu | Atrament na pigmentovej báze |
| Množstvo čierneho atramentu | 3 ml |
| Počet strán (čierna náplň) | 190 strany |
| OEM kód | N9J72AE |
| Hĺbka | 38 mm |
| Šírka | 117 mm |
| Výška balenia | 157 mm |
| Hĺbka balenia | 38 mm |
| Výška | 157 mm |
| Hmotnosť | 700 g |
| Hmotnosť vrátane balenia | 110 g |
| Šírka balenia | 117 mm |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia | Do not inhale vapours. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| EAN: | 889894508898 |
| Atramentová kazeta typu: | Štandardná výťažnosť |
| Počet strán (farebná náplň): | 165 strany |
| Množstvo farebného atramentu: | 3 ml |
| Model: | Originál |
| Typ farebného atramentu: | Atrament na báze farby |
| Počet čiernych náplní: | 1 |
| Segment HP: | Biznis |
| Kompatibilita značky: | HP |
| Počet farebných náplní: | 1 |
| Typ dodávky: | Viacnásobné balenie |
| Overall recycled content: | 65% |
| Tlačové farby: | Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá |
| Množstvo v balení: | 2 kusov |
| tlačová technológia: | Atramentová tlač |
| Typ čierneho atramentu: | Atrament na pigmentovej báze |
| Množstvo čierneho atramentu: | 3 ml |
| Počet strán (čierna náplň): | 190 strany |
| OEM kód: | N9J72AE |
| Hĺbka: | 38 mm |
| Šírka: | 117 mm |
| Výška balenia: | 157 mm |
| Hĺbka balenia: | 38 mm |
| Výška: | 157 mm |
| Hmotnosť: | 700 g |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 110 g |
| Šírka balenia: | 117 mm |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia: | Do not inhale vapours. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
