Vnútorný modul Netatmo NIM
Kód: URPNTTSPA0005Podrobný popis
Vnútorný modul Netatmo NIM| Výška | 155 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Hĺbka | 45 mm |
| Vstavaný displej | Nie |
| Počet podporovaných batérií | 4 |
| Typ batérie | AAA |
| Farba | Hliník |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Upozornenia | Store in a dry place., Avoid extremes of temperature., Avoid strong shocks and falls. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | For weather stations - accessories |
|---|---|
| EAN: | 3700730500203 |
| Výška: | 155 mm |
| Šírka: | 45 mm |
| Hĺbka: | 45 mm |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Počet podporovaných batérií: | 4 |
| Typ batérie: | AAA |
| Farba: | Hliník |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Upozornenia: | Store in a dry place., Avoid extremes of temperature., Avoid strong shocks and falls. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
