Sušička bielizne BOSCH WQG241ALPL
Kód: AGDBOSSUW0072Podrobný popis
Sušička bielizne BOSCH WQG241ALPL| Polovičný výkon | Áno |
| Funkcia nekrčivé | Áno |
| Trieda účinnosti sušenia | C |
| Senzor vlhkosti | Áno |
| Úroveň hluku | 62 dB |
| Chladiace médium | R290 |
| Menovitá kapacita | 9 kg |
| Programy na sušenie | Šport, Perie/prášok, Delikátne, Vlna, Prikrývka, Mix, Super 40, Zvetrávanie za studena, Syntetika, uterák, Časový program, Bavlna, Obliečky, Blúza / košeľa, Eko bavlna, Teplý časový program |
| Šírka | 598 mm |
| Hĺbka | 613 mm |
| Hmotnosť | 51,4 kg |
| Výška | 842 mm |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 109,6 cm |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 128 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Zdroj tepla | Elektrický |
| Celková spotreba | 600 W |
| Pomer prúdu | 10 A |
| Štýl dvierok | Plastové dvierka s okienkom |
| Dĺžka šnúry | 1,45 m |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Materiál bubna | Nerezová oceľ |
| Systém ovládania | Otočné, Dotyk |
| Systém vkladania | Predné plnenie |
| Farba dverí | Čierna |
| Typ displeja | LED |
| Systém sušenia | Tepelné čerpadlo |
| Uchytenie dverí | Pravý |
| Farba | Čierna, Biela |
| Odložený štart | Áno, 24 h |
| Vnútorné osvetlenie bubna | Nie |
| Samočistiaci | Nie |
| NFC | Nie |
| Detský zámok | Áno |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Odnímateľný vrch | Nie |
| Wi-Fi ovládanie | Nie |
| Nastavenie nôh | 1,5 cm |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2274356 |
| Bosch technológie (starostlivosť o oblečenie) | AutoDry, Antivibračný dizajn |
| Upozornenia | Connect the appliance to a correctly earthed electrical socket., Do not touch hot surfaces of the appliance., Do not leave the unit unattended during operation. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Free-standing automatic dryers |
|---|---|
| EAN: | 4242005531967 |
| Polovičný výkon: | Áno |
| Funkcia nekrčivé: | Áno |
| Trieda účinnosti sušenia: | C |
| Senzor vlhkosti: | Áno |
| Úroveň hluku: | 62 dB |
| Chladiace médium: | R290 |
| Menovitá kapacita: | 9 kg |
| Programy na sušenie: | Šport, Perie/prášok, Delikátne, Vlna, Prikrývka, Mix, Super 40, Zvetrávanie za studena, Syntetika, uterák, Časový program, Bavlna, Obliečky, Blúza / košeľa, Eko bavlna, Teplý časový program |
| Šírka: | 598 mm |
| Hĺbka: | 613 mm |
| Hmotnosť: | 51,4 kg |
| Výška: | 842 mm |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 109,6 cm |
| Trieda energetickej účinnosti: | D |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 128 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Zdroj tepla: | Elektrický |
| Celková spotreba: | 600 W |
| Pomer prúdu: | 10 A |
| Štýl dvierok: | Plastové dvierka s okienkom |
| Dĺžka šnúry: | 1,45 m |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Materiál bubna: | Nerezová oceľ |
| Systém ovládania: | Otočné, Dotyk |
| Systém vkladania: | Predné plnenie |
| Farba dverí: | Čierna |
| Typ displeja: | LED |
| Systém sušenia: | Tepelné čerpadlo |
| Uchytenie dverí: | Pravý |
| Farba: | Čierna, Biela |
| Odložený štart: | Áno, 24 h |
| Vnútorné osvetlenie bubna: | Nie |
| Samočistiaci: | Nie |
| NFC: | Nie |
| Detský zámok: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Odnímateľný vrch: | Nie |
| Wi-Fi ovládanie: | Nie |
| Nastavenie nôh: | 1,5 cm |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2274356 |
| Bosch technológie (starostlivosť o oblečenie): | AutoDry, Antivibračný dizajn |
| Upozornenia: | Connect the appliance to a correctly earthed electrical socket., Do not touch hot surfaces of the appliance., Do not leave the unit unattended during operation. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
