Sušička bielizne GORENJE DPNE83GNLWIFI/EN
Kód: AGDGJESUW0010Podrobný popis
Sušička bielizne GORENJE DPNE83GNLWIFI/EN| Chladiace médium | R290 |
| Programy na sušenie | Košele, Obliečky, Rýchly, Šport, Syntetika, Bavlna do šatníka, Topánky, Cotton iron dry, Vlna, Detské, Žehlenie bavlny |
| Menovitá kapacita | 8 kg |
| Úroveň hluku | 62 dB |
| Množstvo programov pre sušenie | 16 |
| Hĺbka | 625 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hmotnosť | 49,4 kg |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti | C |
| Pomer prúdu | 10 A |
| Zdroj tepla | Elektrický |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 96 kWh |
| Celková spotreba | 700 W |
| Systém vkladania | Predné plnenie |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Štýl dvierok | Sklené dvere |
| Systém sušenia | Tepelné čerpadlo |
| Typ displeja | LED |
| Farba | Biela |
| Uchytenie dverí | Pravý |
| Systém ovládania | Otočné, Dotyk |
| Osvedčenia o udržateľnosti | CE, VDE |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Wi-Fi ovládanie | Nie |
| Vnútorné osvetlenie bubna | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2229961 |
| Upozornenia | Connect the appliance to a correctly earthed electrical socket., Do not leave the unit unattended during operation., Do not touch hot surfaces of the appliance. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Free-standing automatic dryers |
|---|---|
| EAN: | 3838782835582 |
| Chladiace médium: | R290 |
| Programy na sušenie: | Košele, Obliečky, Rýchly, Šport, Syntetika, Bavlna do šatníka, Topánky, Cotton iron dry, Vlna, Detské, Žehlenie bavlny |
| Menovitá kapacita: | 8 kg |
| Úroveň hluku: | 62 dB |
| Množstvo programov pre sušenie: | 16 |
| Hĺbka: | 625 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Výška: | 850 mm |
| Hmotnosť: | 49,4 kg |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti: | C |
| Pomer prúdu: | 10 A |
| Zdroj tepla: | Elektrický |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 96 kWh |
| Celková spotreba: | 700 W |
| Systém vkladania: | Predné plnenie |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Štýl dvierok: | Sklené dvere |
| Systém sušenia: | Tepelné čerpadlo |
| Typ displeja: | LED |
| Farba: | Biela |
| Uchytenie dverí: | Pravý |
| Systém ovládania: | Otočné, Dotyk |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | CE, VDE |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Wi-Fi ovládanie: | Nie |
| Vnútorné osvetlenie bubna: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2229961 |
| Upozornenia: | Connect the appliance to a correctly earthed electrical socket., Do not leave the unit unattended during operation., Do not touch hot surfaces of the appliance. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
