Beko FSM57300GX Voľne stojaca rúra Keramická Nerezová oceľ A
Kód: AGDBEKKWS0087Podrobný popis
Beko FSM57300GX Voľne stojaca rúra Keramická Nerezová oceľ A| Plech na pečenie | Áno |
| Hĺbka | 600 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Hmotnosť | 42,7 kg |
| Výška | 850 mm |
| Spotreba energie (konvenčná) | 0,88 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | A |
| Spotreba energie (s vynútenou konvekciou) | 0,83 kWh |
| Vnútorná vrstva | Smalt |
| Farba | Nerezová oceľ |
| Systém ovládania | Otočné, Dotyk |
| Umiestnenie ovládania | Predné |
| Typ produktu | Voľne stojaci sporák |
| Vstavaný displej | Áno |
| Upozornenia | During use, parts of the unit's surface may become hot., Remember to unplug the unit before cleaning or carrying out any repairs., Do not store flammable materials near the unit. |
| Počet sklenených dverových panelov | 2 |
| Umiestnenie rúry | Spodok |
| Počet rúr | 1 |
| Materiál dverí rúry | Sklo |
| Zdroj napájania rúry | Elektrický |
| Veľkosť rúry | Stredná |
| Vnútorné osvetlenie | Áno |
| Čistý objem rúry | 55 L |
| Výkon varnej zóny 2 | 1200 W |
| Typ varnej dosky | Keramický |
| Priemer varnej zóny 3 | 180 mm |
| Priemer varnej zóny 1 | 140 mm |
| Priemer varnej zóny 2 | 140 mm |
| Priemer varnej zóny 4 | 180 mm |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
| Výkon varnej zóny 1 | 1200 W |
| Výkon varnej zóny 3 | 1700 W |
| Výkon varnej zóny 4 | 1700 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Free-standing kitchens |
|---|---|
| EAN: | 8690842119934 |
| Plech na pečenie: | Áno |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Šírka: | 500 mm |
| Hmotnosť: | 42,7 kg |
| Výška: | 850 mm |
| Spotreba energie (konvenčná): | 0,88 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (stará): | A |
| Spotreba energie (s vynútenou konvekciou): | 0,83 kWh |
| Vnútorná vrstva: | Smalt |
| Farba: | Nerezová oceľ |
| Systém ovládania: | Otočné, Dotyk |
| Umiestnenie ovládania: | Predné |
| Typ produktu: | Voľne stojaci sporák |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Upozornenia: | During use, parts of the unit's surface may become hot., Remember to unplug the unit before cleaning or carrying out any repairs., Do not store flammable materials near the unit. |
| Počet sklenených dverových panelov: | 2 |
| Umiestnenie rúry: | Spodok |
| Počet rúr: | 1 |
| Materiál dverí rúry: | Sklo |
| Zdroj napájania rúry: | Elektrický |
| Veľkosť rúry: | Stredná |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Čistý objem rúry: | 55 L |
| Výkon varnej zóny 2: | 1200 W |
| Typ varnej dosky: | Keramický |
| Priemer varnej zóny 3: | 180 mm |
| Priemer varnej zóny 1: | 140 mm |
| Priemer varnej zóny 2: | 140 mm |
| Priemer varnej zóny 4: | 180 mm |
| Počet varných zón: | 4 zone(s) |
| Výkon varnej zóny 1: | 1200 W |
| Výkon varnej zóny 3: | 1700 W |
| Výkon varnej zóny 4: | 1700 W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
