Gorenje GECS5C70WA prenosný varič Voľne stojaci sporák Špirálový varič Biela A
Kód: AGDGJEKWS0040Podrobný popis
Gorenje GECS5C70WA prenosný varič Voľne stojaci sporák Špirálový varič Biela A| Počet plechov na pečenie | 1 |
| Plech na pečenie | Áno |
| Rošt na pečenie | Áno |
| Počet roštov na pečenie | 1 |
| Hĺbka | 594 mm |
| Hmotnosť | 40,7 kg |
| Výška | 850 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | A |
| Spotreba energie (konvenčná) | 0,8 kWh |
| Ročná spotreba energie | 0,98 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Vstavaný displej | Áno |
| Integrované hodiny | Áno |
| Typ produktu | Voľne stojaci sporák |
| Systém ovládania | Otočné, Tlačidlá |
| Typ displeja | LED |
| Farba | Biela |
| Farba rukoväte | Strieborná |
| Šírka balenia | 576 mm |
| Výška balenia | 952 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 43,9 kg |
| Hĺbka balenia | 718 mm |
| Upozornenia | During use, parts of the unit's surface may become hot., Remember to unplug the unit before cleaning or carrying out any repairs., Do not store flammable materials near the unit. |
| Funkcia pečenia pizze | Áno |
| Veľkosť rúry | Stredná |
| Čistý objem rúry | 70 L |
| Rozmrazovanie | Áno |
| Gril | Áno |
| Počet rúr | 1 |
| Zdroj napájania rúry | Elektrický |
| Umiestnenie rúry | Spodok |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Elektrický |
| Priemer varnej zóny 1 | 180 mm |
| Výkon varnej zóny 2 | 1200 W |
| Výkon varnej zóny 3 | 120 W |
| Priemer varnej zóny 4 | 250 mm |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Elektrický |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Vľavo vpredu |
| Horák pre Wok | Nie |
| Počet elektrických varných zón | 4 zone(s) |
| Výkon varnej zóny 4 | 2000 W |
| Umiestnenie varnej zóny 3 | Ľavá zadná časť |
| Typ varnej zóny 1 | Dvojitá zóna |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Elektrický |
| Výkon varnej zóny 1 | 1700 W |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
| Priemer varnej zóny 2 | 145 mm |
| Typ varnej dosky | Špirálový varič |
| Priemer varnej zóny 3 | 145 mm |
| Zdroj napájania varnej zóny 4 | Elektrický |
| Umiestnenie varnej zóny 2 | Pravá predná |
| Umiestnenie varnej zóny 4 | Pravá zadná |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Free-standing kitchens |
|---|---|
| EAN: | 3838782619755 |
| Počet plechov na pečenie: | 1 |
| Plech na pečenie: | Áno |
| Rošt na pečenie: | Áno |
| Počet roštov na pečenie: | 1 |
| Hĺbka: | 594 mm |
| Hmotnosť: | 40,7 kg |
| Výška: | 850 mm |
| Šírka: | 500 mm |
| Trieda energetickej účinnosti (stará): | A |
| Spotreba energie (konvenčná): | 0,8 kWh |
| Ročná spotreba energie: | 0,98 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A +++ až D |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Integrované hodiny: | Áno |
| Typ produktu: | Voľne stojaci sporák |
| Systém ovládania: | Otočné, Tlačidlá |
| Typ displeja: | LED |
| Farba: | Biela |
| Farba rukoväte: | Strieborná |
| Šírka balenia: | 576 mm |
| Výška balenia: | 952 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 43,9 kg |
| Hĺbka balenia: | 718 mm |
| Upozornenia: | During use, parts of the unit's surface may become hot., Remember to unplug the unit before cleaning or carrying out any repairs., Do not store flammable materials near the unit. |
| Funkcia pečenia pizze: | Áno |
| Veľkosť rúry: | Stredná |
| Čistý objem rúry: | 70 L |
| Rozmrazovanie: | Áno |
| Gril: | Áno |
| Počet rúr: | 1 |
| Zdroj napájania rúry: | Elektrický |
| Umiestnenie rúry: | Spodok |
| Zdroj napájania varnej zóny 3: | Elektrický |
| Priemer varnej zóny 1: | 180 mm |
| Výkon varnej zóny 2: | 1200 W |
| Výkon varnej zóny 3: | 120 W |
| Priemer varnej zóny 4: | 250 mm |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2: | Elektrický |
| Umiestnenie varnej zóny 1: | Vľavo vpredu |
| Horák pre Wok: | Nie |
| Počet elektrických varných zón: | 4 zone(s) |
| Výkon varnej zóny 4: | 2000 W |
| Umiestnenie varnej zóny 3: | Ľavá zadná časť |
| Typ varnej zóny 1: | Dvojitá zóna |
| Zdroj napájania varnej zóny 1: | Elektrický |
| Výkon varnej zóny 1: | 1700 W |
| Počet varných zón: | 4 zone(s) |
| Priemer varnej zóny 2: | 145 mm |
| Typ varnej dosky: | Špirálový varič |
| Priemer varnej zóny 3: | 145 mm |
| Zdroj napájania varnej zóny 4: | Elektrický |
| Umiestnenie varnej zóny 2: | Pravá predná |
| Umiestnenie varnej zóny 4: | Pravá zadná |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
