Gorenje GECS6B70CLI Voľne stojaci sporák Keramický Béžová
Kód: AGDGJEKWS0049Podrobný popis
Gorenje GECS6B70CLI Voľne stojaci sporák Keramický Béžová| Šírka | 600 mm |
| Hmotnosť | 44,5 kg |
| Hĺbka | 600 mm |
| Výška | 850 mm |
| Spotreba energie (s vynútenou konvekciou) | 0,94 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti | A++ až D |
| Spotreba energie (konvenčná) | 0,81 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50-60 Hz |
| Príkon (elektrický) | 10200 W |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | A |
| Typ produktu | Voľne stojaci sporák |
| Umiestnenie ovládania | Horné predné |
| Vstavaný displej | Nie |
| Základný materiál | Nerezová oceľ |
| Systém ovládania | Otočné |
| Integrované hodiny | Áno |
| Farba | Béžová |
| Hmotnosť vrátane balenia | 47,9 kg |
| Šírka balenia | 676 mm |
| Hĺbka balenia | 718 mm |
| Výška balenia | 952 mm |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1542301 |
| Upozornenia | Remember to unplug the unit before cleaning or carrying out any repairs., Do not store flammable materials near the unit., During use, parts of the unit's surface may become hot. |
| 3D horúci vzduch | Áno |
| Vnútorné osvetlenie | Áno |
| Horný a dolný ohrev | Áno |
| Varenie v pare | Áno |
| Gril | Áno |
| Veľkosť rúry | Stredná |
| Funkcia pečenia pizze | Áno |
| Celková vnútorná kapacita rúry | 71 L |
| Funkcia ohrevu | Áno |
| Rozmrazovanie | Áno |
| Zdroj napájania varnej zóny 4 | Elektrický |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
| Počet elektrických varných zón | 4 zone(s) |
| Priemer varnej zóny 3 | 145 mm |
| Typ varnej dosky | Keramický |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Elektrický |
| Výkon varnej zóny 3 | 1200 W |
| Umiestnenie varnej zóny 4 | Pravá zadná |
| Výkon varnej zóny 1 | 2200 W |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Elektrický |
| Výkon varnej zóny 2 | 1800 W |
| Umiestnenie varnej zóny 2 | Pravá predná |
| Veľkosť varnej zóny 1 (Š x H) | 210 x 120 mm |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 4 | 1700 W |
| Umiestnenie varnej zóny 3 | Ľavá zadná časť |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Elektrický |
| Priemer varnej zóny 2 | 180 mm |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Vľavo vpredu |
| Priemer varnej zóny 4 | 180/120 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Free-standing kitchens |
|---|---|
| EAN: | 3838782626715 |
| Šírka: | 600 mm |
| Hmotnosť: | 44,5 kg |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Výška: | 850 mm |
| Spotreba energie (s vynútenou konvekciou): | 0,94 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A++ až D |
| Spotreba energie (konvenčná): | 0,81 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50-60 Hz |
| Príkon (elektrický): | 10200 W |
| Trieda energetickej účinnosti (stará): | A |
| Typ produktu: | Voľne stojaci sporák |
| Umiestnenie ovládania: | Horné predné |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Základný materiál: | Nerezová oceľ |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Integrované hodiny: | Áno |
| Farba: | Béžová |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 47,9 kg |
| Šírka balenia: | 676 mm |
| Hĺbka balenia: | 718 mm |
| Výška balenia: | 952 mm |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1542301 |
| Upozornenia: | Remember to unplug the unit before cleaning or carrying out any repairs., Do not store flammable materials near the unit., During use, parts of the unit's surface may become hot. |
| 3D horúci vzduch: | Áno |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Horný a dolný ohrev: | Áno |
| Varenie v pare: | Áno |
| Gril: | Áno |
| Veľkosť rúry: | Stredná |
| Funkcia pečenia pizze: | Áno |
| Celková vnútorná kapacita rúry: | 71 L |
| Funkcia ohrevu: | Áno |
| Rozmrazovanie: | Áno |
| Zdroj napájania varnej zóny 4: | Elektrický |
| Počet varných zón: | 4 zone(s) |
| Počet elektrických varných zón: | 4 zone(s) |
| Priemer varnej zóny 3: | 145 mm |
| Typ varnej dosky: | Keramický |
| Zdroj napájania varnej zóny 1: | Elektrický |
| Výkon varnej zóny 3: | 1200 W |
| Umiestnenie varnej zóny 4: | Pravá zadná |
| Výkon varnej zóny 1: | 2200 W |
| Zdroj napájania varnej zóny 3: | Elektrický |
| Výkon varnej zóny 2: | 1800 W |
| Umiestnenie varnej zóny 2: | Pravá predná |
| Veľkosť varnej zóny 1 (Š x H): | 210 x 120 mm |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 4: | 1700 W |
| Umiestnenie varnej zóny 3: | Ľavá zadná časť |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2: | Elektrický |
| Priemer varnej zóny 2: | 180 mm |
| Umiestnenie varnej zóny 1: | Vľavo vpredu |
| Priemer varnej zóny 4: | 180/120 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
