Voľne stojaci plynový sporák Beko FSG52020FW čierny, biely
Kód: AGDBEKKWS0076Podrobný popis
Voľne stojaci plynový sporák Beko FSG52020FW čierny, biely| Plech na pečenie | Áno |
| Rošt na pečenie | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Hmotnosť | 41,5 kg |
| Výška | 850 mm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Systém ovládania | Tlačidlá, Otočné |
| Vstavaný displej | Nie |
| Farba rukoväte | Biela |
| Typ produktu | Voľne stojaci sporák |
| Zapnutie / vypnutie svetla | Áno |
| Farba | Čierna |
| Umiestnenie ovládania | Hore vpravo/vľavo |
| NL plynový štandard | 20 mbar |
| Jednoduché čistenie (rúra) | Áno |
| Veľkosť rúry | Stredná |
| Počet sklenených dverových panelov | 2 |
| Materiál dverí rúry | Sklo |
| Počet rúr | 1 |
| Vnútorný povrch rúry | Smalt |
| Čistý objem rúry | 60 L |
| Zdroj napájania rúry | Plyn |
| Umiestnenie rúry | Spodok |
| Otváranie dverí rúry | Vyklápacie |
| Typ varnej zóny 3 | Stredná |
| Zdroj napájania varnej zóny 4 | Plyn |
| Umiestnenie varnej zóny 2 | Pravá zadná |
| Povrchový materiál | Kov |
| Typ varnej zóny 2 | Stredná |
| Typ varnej dosky | Plynový |
| Počet plynových varných zón | 4 zone(s) |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Plyn |
| Typ elektronického zapaľovania | Zapaľovanie tlačidlom |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Pravá predná |
| Jednoduché čistenie (platňa) | Áno |
| Výkon varnej zóny 3 | 2000 W |
| Typ varnej zóny 4 | Veľký |
| Výkon varnej zóny 1 | 1000 W |
| Elektronické zapaľovanie | Áno |
| Výkon varnej zóny 2 | 2000 W |
| Druh plynu | 20 mbar (NG) |
| Typ horného povrchu | Smaltovaná oceľ |
| Typ varnej zóny 1 | Malý |
| Umiestnenie varnej zóny 3 | Ľavá zadná časť |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Plyn |
| Umiestnenie varnej zóny 4 | Vľavo vpredu |
| Kryt varnej dosky | Áno |
| Výkon varnej zóny 4 | 2900 W |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Plyn |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Free-standing kitchens |
|---|---|
| EAN: | 8690842128929 |
| Plech na pečenie: | Áno |
| Rošt na pečenie: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Hmotnosť: | 41,5 kg |
| Výška: | 850 mm |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Šírka: | 500 mm |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, Otočné |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Farba rukoväte: | Biela |
| Typ produktu: | Voľne stojaci sporák |
| Zapnutie / vypnutie svetla: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Umiestnenie ovládania: | Hore vpravo/vľavo |
| NL plynový štandard: | 20 mbar |
| Jednoduché čistenie (rúra): | Áno |
| Veľkosť rúry: | Stredná |
| Počet sklenených dverových panelov: | 2 |
| Materiál dverí rúry: | Sklo |
| Počet rúr: | 1 |
| Vnútorný povrch rúry: | Smalt |
| Čistý objem rúry: | 60 L |
| Zdroj napájania rúry: | Plyn |
| Umiestnenie rúry: | Spodok |
| Otváranie dverí rúry: | Vyklápacie |
| Typ varnej zóny 3: | Stredná |
| Zdroj napájania varnej zóny 4: | Plyn |
| Umiestnenie varnej zóny 2: | Pravá zadná |
| Povrchový materiál: | Kov |
| Typ varnej zóny 2: | Stredná |
| Typ varnej dosky: | Plynový |
| Počet plynových varných zón: | 4 zone(s) |
| Počet varných zón: | 4 zone(s) |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2: | Plyn |
| Typ elektronického zapaľovania: | Zapaľovanie tlačidlom |
| Umiestnenie varnej zóny 1: | Pravá predná |
| Jednoduché čistenie (platňa): | Áno |
| Výkon varnej zóny 3: | 2000 W |
| Typ varnej zóny 4: | Veľký |
| Výkon varnej zóny 1: | 1000 W |
| Elektronické zapaľovanie: | Áno |
| Výkon varnej zóny 2: | 2000 W |
| Druh plynu: | 20 mbar (NG) |
| Typ horného povrchu: | Smaltovaná oceľ |
| Typ varnej zóny 1: | Malý |
| Umiestnenie varnej zóny 3: | Ľavá zadná časť |
| Zdroj napájania varnej zóny 3: | Plyn |
| Umiestnenie varnej zóny 4: | Vľavo vpredu |
| Kryt varnej dosky: | Áno |
| Výkon varnej zóny 4: | 2900 W |
| Zdroj napájania varnej zóny 1: | Plyn |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
