Bomann TSG 5704 Stolová umývačka riadu 2 súpravy D biela
Kód: AGDBOMZMW0006Podrobný popis
Bomann TSG 5704 Stolová umývačka riadu 2 súpravy D biela| Doba cyklu | 2,45 min |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Úroveň hluku | 58 dB |
| Umývacie programy | Quick 30min, Starostlivosť o dieťa, 60min, Eko |
| Počet miest | 2 miest |
| Ochrana proti pretečeniu | Áno |
| Doba cyklu (rýchly program) | 30 min |
| Počet pracích programov | 6 |
| Výška | 440 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Šírka | 420 mm |
| Hmotnosť | 14 kg |
| Pripojené zaťaženie (max) | 860 W |
| Spotreba vody na cyklus | 5 L |
| Celková spotreba | 730 W |
| Prúd | 10 A |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 31 kWh |
| Rozmery výrobku | Kompaktné |
| Počet košov | 1 košík/košíky |
| Typ displeja | LCD |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Farba ovládacieho panela | Biela |
| Vstavaný displej | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Na pracovnú dosku |
| Farba dverí | Biela |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Ukazovateľ soli | Áno |
| Vnútorné osvetlenie | Áno |
| Jednoduchá inštalácia | Áno |
| Upozornenia | Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires., The appliance should be connected to an earthed socket outlet. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4004470180329 |
| Doba cyklu: | 2,45 min |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Úroveň hluku: | 58 dB |
| Umývacie programy: | Quick 30min, Starostlivosť o dieťa, 60min, Eko |
| Počet miest: | 2 miest |
| Ochrana proti pretečeniu: | Áno |
| Doba cyklu (rýchly program): | 30 min |
| Počet pracích programov: | 6 |
| Výška: | 440 mm |
| Hĺbka: | 440 mm |
| Šírka: | 420 mm |
| Hmotnosť: | 14 kg |
| Pripojené zaťaženie (max): | 860 W |
| Spotreba vody na cyklus: | 5 L |
| Celková spotreba: | 730 W |
| Prúd: | 10 A |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Trieda energetickej účinnosti: | D |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 31 kWh |
| Rozmery výrobku: | Kompaktné |
| Počet košov: | 1 košík/košíky |
| Typ displeja: | LCD |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Farba ovládacieho panela: | Biela |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Na pracovnú dosku |
| Farba dverí: | Biela |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Ukazovateľ soli: | Áno |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Jednoduchá inštalácia: | Áno |
| Upozornenia: | Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires., The appliance should be connected to an earthed socket outlet. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
