Bosch Serie 2 SMS25GI09F umývačka na riad Voľne stojaci 12 miest E
Kód: AGDBOSZMW0228Podrobný popis
Bosch Serie 2 SMS25GI09F umývačka na riad Voľne stojaci 12 miest E| Umývacie programy | Eko 50 °C, 60min 65°C, Predopláchnutie, Intensive 70°C, Auto 45 - 65 °C |
| Index opraviteľnosti | 8.1 |
| Extra suché | Áno |
| Úroveň hluku | 46 dB |
| Systém sušenia | Výmenník tepla |
| Odložený štart | 24 h, Áno |
| Odložený štart (min) | 1 h |
| Teplota (max) | 70 °C |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Trieda emisie hluku | C |
| AquaSensor funkcia | Áno |
| Počet pracích programov | 5 |
| Doba cyklu | 210 min |
| Počet miest | 12 miest |
| Hmotnosť | 50,4 kg |
| Výška | 845 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 115,5 cm |
| Celková spotreba | 2400 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Spotreba energie na cyklus | 0,92 kWh |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 92 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Prúd | 10 A |
| Spotreba vody na cyklus | 9,5 L |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/ 60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Možno použiť vlastný panel | Nie |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,65 m |
| Rozmery výrobku | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Nastaviteľné úrovne výšky horného koša | 3 |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,9 m |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Farba dverí | Nerezová oceľ |
| Farba ovládacieho panela | Čierna |
| Vstavaný displej | Áno |
| Šírka balenia | 665 mm |
| Výška balenia | 876 mm |
| Hĺbka balenia | 671 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 51,9 kg |
| Nastavenie nôh | 2 cm |
| Samočistiaci filter | Áno |
| Automatické otvorenie dverí | Nie |
| Automatická detekcia umývacieho prostriedku | Áno |
| Podlahový svetelný indikátor | Nie |
| Detský zámok | Áno |
| Vnútorné osvetlenie | Nie |
| Odnímateľný vrch | Áno |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1991363 |
| Upozornenia | Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., The appliance should be connected to an earthed socket outlet., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005498581 |
| Umývacie programy: | Eko 50 °C, 60min 65°C, Predopláchnutie, Intensive 70°C, Auto 45 - 65 °C |
| Index opraviteľnosti: | 8.1 |
| Extra suché: | Áno |
| Úroveň hluku: | 46 dB |
| Systém sušenia: | Výmenník tepla |
| Odložený štart: | 24 h, Áno |
| Odložený štart (min): | 1 h |
| Teplota (max): | 70 °C |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Trieda emisie hluku: | C |
| AquaSensor funkcia: | Áno |
| Počet pracích programov: | 5 |
| Doba cyklu: | 210 min |
| Počet miest: | 12 miest |
| Hmotnosť: | 50,4 kg |
| Výška: | 845 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 115,5 cm |
| Celková spotreba: | 2400 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Spotreba energie na cyklus: | 0,92 kWh |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 92 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Prúd: | 10 A |
| Spotreba vody na cyklus: | 9,5 L |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/ 60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Možno použiť vlastný panel: | Nie |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,65 m |
| Rozmery výrobku: | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Nastaviteľné úrovne výšky horného koša: | 3 |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,9 m |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Farba dverí: | Nerezová oceľ |
| Farba ovládacieho panela: | Čierna |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Šírka balenia: | 665 mm |
| Výška balenia: | 876 mm |
| Hĺbka balenia: | 671 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 51,9 kg |
| Nastavenie nôh: | 2 cm |
| Samočistiaci filter: | Áno |
| Automatické otvorenie dverí: | Nie |
| Automatická detekcia umývacieho prostriedku: | Áno |
| Podlahový svetelný indikátor: | Nie |
| Detský zámok: | Áno |
| Vnútorné osvetlenie: | Nie |
| Odnímateľný vrch: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1991363 |
| Upozornenia: | Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., The appliance should be connected to an earthed socket outlet., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
