Bosch Serie 2 SMS2HVI06E Vstavaná umývačka riadu 14 súprav C
Kód: AGDBOSZMW0236Podrobný popis
Bosch Serie 2 SMS2HVI06E Vstavaná umývačka riadu 14 súprav C| Odložený štart | Áno, 24 h |
| Počet pracích programov | 5 |
| Počet miest | 14 miest |
| Umývacie programy | Hodinové 65 °C, Favorite, Hygiena +, Hrnce 70 °C |
| Systém sušenia | Výmenník tepla |
| Trieda emisie hluku | C |
| Sklenená ochrana | Áno |
| Polovičný výkon | Áno |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Doba cyklu | 295 min |
| Extra suché | Áno |
| Úroveň hluku | 46 dB |
| Hĺbka | 600 mm |
| Výška odnímateľnej hornej dosky | 30 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 845 mm |
| Hĺbka zariadenia pri dverách otvorených pod uhlom 90° | 1155 mm |
| Hmotnosť | 49,3 kg |
| Prúd | 10 A |
| Spotreba vody na cyklus | 9 L |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50-60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti | C |
| Celková spotreba | 2400 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 75 kWh |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Typ košíka na príbory | Bosch Vario3 |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,65 m |
| Farba dverí | Brúsená oceľ |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,90 m |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojace alebo vstavané |
| Rozmery výrobku | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Systém ovládania | Elektronické ovládanie |
| Vstavaný displej | Áno |
| Dávkovací asistent | Áno |
| Podlahový svetelný indikátor | Nie |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Wi-Fi ovládanie | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| Upozornenia | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005534159 |
| Odložený štart: | Áno, 24 h |
| Počet pracích programov: | 5 |
| Počet miest: | 14 miest |
| Umývacie programy: | Hodinové 65 °C, Favorite, Hygiena +, Hrnce 70 °C |
| Systém sušenia: | Výmenník tepla |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Sklenená ochrana: | Áno |
| Polovičný výkon: | Áno |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Doba cyklu: | 295 min |
| Extra suché: | Áno |
| Úroveň hluku: | 46 dB |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Výška odnímateľnej hornej dosky: | 30 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Výška: | 845 mm |
| Hĺbka zariadenia pri dverách otvorených pod uhlom 90°: | 1155 mm |
| Hmotnosť: | 49,3 kg |
| Prúd: | 10 A |
| Spotreba vody na cyklus: | 9 L |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50-60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti: | C |
| Celková spotreba: | 2400 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 75 kWh |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Typ košíka na príbory: | Bosch Vario3 |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,65 m |
| Farba dverí: | Brúsená oceľ |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,90 m |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojace alebo vstavané |
| Rozmery výrobku: | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Systém ovládania: | Elektronické ovládanie |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Dávkovací asistent: | Áno |
| Podlahový svetelný indikátor: | Nie |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Wi-Fi ovládanie: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Upozornenia: | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
