Bosch Serie 2 SPS2HKI42E umývačka na riad Voľne stojaci 10 miest E
Kód: AGDBOSZMW0230Podrobný popis
Bosch Serie 2 SPS2HKI42E umývačka na riad Voľne stojaci 10 miest E| Samočistiaci | Áno |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Trieda emisie hluku | C |
| Umývacie programy | Favorite, Eko 50 °C, Predopláchnutie, Auto 45 - 65 °C, Intensive 70°C |
| Sklenená ochrana | Áno |
| Extra suché | Áno |
| Odložený štart | Áno, 24 h |
| Úroveň hluku | 46 dB |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Počet pracích programov | 5 |
| Počet miest | 10 miest |
| Doba cyklu | 220 min |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 845 mm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Hmotnosť | 37,7 kg |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 115,5 cm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Prúd | 10 A |
| Celková spotreba | 2400 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Spotreba vody na cyklus | 8,9 L |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 76 kWh |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice | 2,05 m |
| Farba ovládacieho panela | Strieborná |
| Rozmery výrobku | Slimline (45 cm) |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Možno použiť vlastný panel | Nie |
| Farba dverí | Nerezová oceľ |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,65 m |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Hmotnosť vrátane balenia | 39,2 kg |
| Wi-Fi ovládanie | Áno |
| Nastavenie nôh | 2 cm |
| Dávkovací asistent | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1422875 |
| Upozornenia | The appliance should be connected to an earthed socket outlet., Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005415946 |
| Samočistiaci: | Áno |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Umývacie programy: | Favorite, Eko 50 °C, Predopláchnutie, Auto 45 - 65 °C, Intensive 70°C |
| Sklenená ochrana: | Áno |
| Extra suché: | Áno |
| Odložený štart: | Áno, 24 h |
| Úroveň hluku: | 46 dB |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Počet pracích programov: | 5 |
| Počet miest: | 10 miest |
| Doba cyklu: | 220 min |
| Šírka: | 450 mm |
| Výška: | 845 mm |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Hmotnosť: | 37,7 kg |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 115,5 cm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Prúd: | 10 A |
| Celková spotreba: | 2400 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Spotreba vody na cyklus: | 8,9 L |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 76 kWh |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 2,05 m |
| Farba ovládacieho panela: | Strieborná |
| Rozmery výrobku: | Slimline (45 cm) |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Možno použiť vlastný panel: | Nie |
| Farba dverí: | Nerezová oceľ |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,65 m |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 39,2 kg |
| Wi-Fi ovládanie: | Áno |
| Nastavenie nôh: | 2 cm |
| Dávkovací asistent: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1422875 |
| Upozornenia: | The appliance should be connected to an earthed socket outlet., Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
