Bosch Serie 2 SPS2HKW58E umývačka na riad Voľne stojaci 10 miest E
Kód: AGDBOSZMW0219Podrobný popis
Bosch Serie 2 SPS2HKW58E umývačka na riad Voľne stojaci 10 miest E| Počet miest | 10 miest |
| Počet pracích programov | 6 |
| Sklenená ochrana | Áno |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Umývacie programy | Auto 45 - 65 °C, Favorite, Silent 50°C, Eko 50 °C, Intensive 70°C, Quick 65°C |
| Úroveň hluku | 46 dB |
| Odložený štart | 24 h, Áno |
| Extra suché | Áno |
| Doba cyklu | 220 min |
| Polovičný výkon | Nie |
| Ochrana proti pretečeniu | Áno |
| Trieda emisie hluku | C |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Systém sušenia | Výmenník tepla |
| Maximálna teplota teplej vody | 60 °C |
| Samočistiaci | Áno |
| Výška | 845 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Výška pod pracovnou doskou | 3 cm |
| Hmotnosť | 38,2 kg |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 115,5 cm |
| Spotreba vody na cyklus | 8,9 L |
| Celková spotreba | 2400 W |
| Spotreba energie na cyklus | 0,755 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 76 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Prúd | 10 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Rozmery výrobku | Slimline (45 cm) |
| Typ príborovej priehradky | Košík |
| Možno použiť vlastný panel | Nie |
| Farba dverí | Biela |
| Materiál vane | Nerezová oceľ |
| Farba ovládacieho panela | Biela |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Typ košíka na príbory | Bosch Vario Basket |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Vstavaný zmäkčovač vody | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice | 2,05 m |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,65 m |
| Odnímateľný košík na príbor | Áno |
| Šírka balenia | 510 mm |
| Výška balenia | 880 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 39,6 kg |
| Hĺbka balenia | 670 mm |
| Ukazovateľ leštidla | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| Ukazovateľ soli | Áno |
| Wi-Fi ovládanie | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie | Home Connect |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Nastavenie nôh | 2 cm |
| Dávkovací asistent | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Upozornenia | Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires., The appliance should be connected to an earthed socket outlet. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005424122 |
| Počet miest: | 10 miest |
| Počet pracích programov: | 6 |
| Sklenená ochrana: | Áno |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Umývacie programy: | Auto 45 - 65 °C, Favorite, Silent 50°C, Eko 50 °C, Intensive 70°C, Quick 65°C |
| Úroveň hluku: | 46 dB |
| Odložený štart: | 24 h, Áno |
| Extra suché: | Áno |
| Doba cyklu: | 220 min |
| Polovičný výkon: | Nie |
| Ochrana proti pretečeniu: | Áno |
| Trieda emisie hluku: | C |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Systém sušenia: | Výmenník tepla |
| Maximálna teplota teplej vody: | 60 °C |
| Samočistiaci: | Áno |
| Výška: | 845 mm |
| Šírka: | 450 mm |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Výška pod pracovnou doskou: | 3 cm |
| Hmotnosť: | 38,2 kg |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 115,5 cm |
| Spotreba vody na cyklus: | 8,9 L |
| Celková spotreba: | 2400 W |
| Spotreba energie na cyklus: | 0,755 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 76 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Prúd: | 10 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Rozmery výrobku: | Slimline (45 cm) |
| Typ príborovej priehradky: | Košík |
| Možno použiť vlastný panel: | Nie |
| Farba dverí: | Biela |
| Materiál vane: | Nerezová oceľ |
| Farba ovládacieho panela: | Biela |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Typ košíka na príbory: | Bosch Vario Basket |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Vstavaný zmäkčovač vody: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 2,05 m |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,65 m |
| Odnímateľný košík na príbor: | Áno |
| Šírka balenia: | 510 mm |
| Výška balenia: | 880 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 39,6 kg |
| Hĺbka balenia: | 670 mm |
| Ukazovateľ leštidla: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Ukazovateľ soli: | Áno |
| Wi-Fi ovládanie: | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie: | Home Connect |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Nastavenie nôh: | 2 cm |
| Dávkovací asistent: | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Upozornenia: | Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires., The appliance should be connected to an earthed socket outlet. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
