Bosch Serie 2 SPS2IKW10E umývačka na riad Voľne stojaci 9 miest F
Kód: AGDBOSZMW0231Podrobný popis
Bosch Serie 2 SPS2IKW10E umývačka na riad Voľne stojaci 9 miest F| Teplota (max) | 70 °C |
| Úroveň hluku | 48 dB |
| Počet pracích programov | 5 |
| Odložený štart | 24 h, Áno |
| Umývacie programy | 60min 65°C, Predumytie, Intensive 70°C, Eko 50 °C, Auto 45 - 65 °C |
| Polovičný výkon | Nie |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Sklenená ochrana | Áno |
| Maximálna teplota teplej vody | 60 °C |
| Senzor naplnenia | Áno |
| Počet miest | 9 miest |
| Počet teplotných nastavení | 4 |
| AquaSensor funkcia | Áno |
| Extra suché | Áno |
| Systém sušenia | Výmenník tepla |
| Doba cyklu | 215 min |
| Trieda emisie hluku | C |
| Hĺbka | 600 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 845 mm |
| Hmotnosť | 37,3 kg |
| Výška pod pracovnou doskou | 3 cm |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 115,5 cm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 78 kWh |
| Spotreba vody na cyklus | 9,5 L |
| Spotreba energie na cyklus | 0,79 kWh |
| Celková spotreba | 2400 W |
| Trieda energetickej účinnosti | F |
| Prúd | 10 A |
| Farba dverí | Biela |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Rozmery výrobku | Slimline (45 cm) |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,65 m |
| Vstavaný displej | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice | 2,05 m |
| Možno použiť vlastný panel | Nie |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Vstavaný zmäkčovač vody | Nie |
| Nastaviteľné umiestnenie koša | Horný |
| Materiál vane | Nerezová oceľ |
| Typ príborovej priehradky | Košík |
| Hmotnosť vrátane balenia | 38,3 kg |
| Ukazovateľ soli | Áno |
| Nastavenie nôh | 2 cm |
| Wi-Fi ovládanie | Áno |
| Detský zámok | Nie |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Odnímateľný vrch | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 251107 |
| Upozornenia | Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires., The appliance should be connected to an earthed socket outlet. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005229406 |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Úroveň hluku: | 48 dB |
| Počet pracích programov: | 5 |
| Odložený štart: | 24 h, Áno |
| Umývacie programy: | 60min 65°C, Predumytie, Intensive 70°C, Eko 50 °C, Auto 45 - 65 °C |
| Polovičný výkon: | Nie |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Sklenená ochrana: | Áno |
| Maximálna teplota teplej vody: | 60 °C |
| Senzor naplnenia: | Áno |
| Počet miest: | 9 miest |
| Počet teplotných nastavení: | 4 |
| AquaSensor funkcia: | Áno |
| Extra suché: | Áno |
| Systém sušenia: | Výmenník tepla |
| Doba cyklu: | 215 min |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Šírka: | 450 mm |
| Výška: | 845 mm |
| Hmotnosť: | 37,3 kg |
| Výška pod pracovnou doskou: | 3 cm |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 115,5 cm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 78 kWh |
| Spotreba vody na cyklus: | 9,5 L |
| Spotreba energie na cyklus: | 0,79 kWh |
| Celková spotreba: | 2400 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Prúd: | 10 A |
| Farba dverí: | Biela |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Rozmery výrobku: | Slimline (45 cm) |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,65 m |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 2,05 m |
| Možno použiť vlastný panel: | Nie |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Vstavaný zmäkčovač vody: | Nie |
| Nastaviteľné umiestnenie koša: | Horný |
| Materiál vane: | Nerezová oceľ |
| Typ príborovej priehradky: | Košík |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 38,3 kg |
| Ukazovateľ soli: | Áno |
| Nastavenie nôh: | 2 cm |
| Wi-Fi ovládanie: | Áno |
| Detský zámok: | Nie |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Odnímateľný vrch: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 251107 |
| Upozornenia: | Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires., The appliance should be connected to an earthed socket outlet. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
