Bosch Serie 4 SMS4EKI06E umývačka na riad Voľne stojaci 13 miest B
Kód: AGDBOSZMW0221Podrobný popis
Bosch Serie 4 SMS4EKI06E umývačka na riad Voľne stojaci 13 miest B| Trieda emisie hluku | B |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Počet pracích programov | 6 |
| Umývacie programy | Eko 50 °C, Auto 45 - 60 °C, Favorite, Silent 50°C, 60min 65°C |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Systém sušenia | Heat exchanger/Drying assistant |
| Počet miest | 13 miest |
| Úroveň hluku | 42 dB |
| Integrovaný časovač | Áno |
| AquaSensor funkcia | Áno |
| Ochrana proti pretečeniu | Nie |
| Funkcia tabliet na pranie | Áno |
| Doba cyklu | 215 min |
| Výška | 845 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 115,5 cm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Hmotnosť | 51,1 kg |
| Pripojené zaťaženie (max) | 2400 W |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Spotreba energie na cyklus | 0,64 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Prúd | 10 A |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 64 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba vody na cyklus | 9 L |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Rozmery výrobku | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,65 m |
| Možno použiť vlastný panel | Nie |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Typ displeja | LCD |
| Farba ovládacieho panela | Čierna, Nerezová oceľ |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Počet košov | 2 košík/košíky |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Vstavaný displej | Áno |
| Zásobník na vodu | Studený |
| Farba dverí | Nerezová oceľ |
| Materiál vane | Nerezová oceľ |
| Typ príborovej priehradky | Košík |
| Odnímateľný košík na príbor | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,9 m |
| Hmotnosť vrátane balenia | 52,6 kg |
| Detský zámok | Áno |
| Automatické otvorenie dverí | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie | Home Connect |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Automatická detekcia umývacieho prostriedku | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Bosch technológie (umývanie riadu) | EfficientDry |
| Upozornenia | Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires., Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., The appliance should be connected to an earthed socket outlet. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005387472 |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Počet pracích programov: | 6 |
| Umývacie programy: | Eko 50 °C, Auto 45 - 60 °C, Favorite, Silent 50°C, 60min 65°C |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Systém sušenia: | Heat exchanger/Drying assistant |
| Počet miest: | 13 miest |
| Úroveň hluku: | 42 dB |
| Integrovaný časovač: | Áno |
| AquaSensor funkcia: | Áno |
| Ochrana proti pretečeniu: | Nie |
| Funkcia tabliet na pranie: | Áno |
| Doba cyklu: | 215 min |
| Výška: | 845 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 115,5 cm |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Hmotnosť: | 51,1 kg |
| Pripojené zaťaženie (max): | 2400 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Spotreba energie na cyklus: | 0,64 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Prúd: | 10 A |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 64 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba vody na cyklus: | 9 L |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Rozmery výrobku: | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,65 m |
| Možno použiť vlastný panel: | Nie |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Typ displeja: | LCD |
| Farba ovládacieho panela: | Čierna, Nerezová oceľ |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Počet košov: | 2 košík/košíky |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Zásobník na vodu: | Studený |
| Farba dverí: | Nerezová oceľ |
| Materiál vane: | Nerezová oceľ |
| Typ príborovej priehradky: | Košík |
| Odnímateľný košík na príbor: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,9 m |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 52,6 kg |
| Detský zámok: | Áno |
| Automatické otvorenie dverí: | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie: | Home Connect |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Automatická detekcia umývacieho prostriedku: | Áno |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Bosch technológie (umývanie riadu): | EfficientDry |
| Upozornenia: | Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires., Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., The appliance should be connected to an earthed socket outlet. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
