Bosch Serie 4 SMS4HMI07E umývačka na riad Voľne stojaci 14 miest D
Kód: AGDBOSZMW0213Podrobný popis
Bosch Serie 4 SMS4HMI07E umývačka na riad Voľne stojaci 14 miest D| Doba cyklu | 270 min |
| Systém sušenia | Výmenník tepla |
| Umývacie programy | Intensive 70°C, Eko 50 °C, Quick 65°C, Silent 50°C, Favorite, Predopláchnutie, Auto 45 - 65 °C |
| Trieda emisie hluku | B |
| Extra suché | Áno |
| Úroveň hluku | 42 dB |
| Počet pracích programov | 6 |
| Samočistiaci | Áno |
| Ochrana proti pretečeniu | Áno |
| Maximálna teplota teplej vody | 60 °C |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Počet miest | 14 miest |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Polovičný výkon | Áno |
| Odložený štart | 24 h, Áno |
| Výška pod pracovnou doskou | 3 cm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 115,5 cm |
| Výška | 845 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Hmotnosť | 50,6 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba energie na cyklus | 0,849 kWh |
| Celková spotreba | 2400 W |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 85 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Spotreba vody na cyklus | 9 L |
| Prúd | 10 A |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Možno použiť vlastný panel | Nie |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,9 m |
| Materiál vane | Nerezová oceľ |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Typ príborovej priehradky | Zásuvka |
| Farba ovládacieho panela | Strieborná |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,65 m |
| Nastaviteľné úrovne výšky horného koša | 3 |
| Typ košíka na príbory | Bosch VarioDrawer |
| Rozmery výrobku | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Farba dverí | Nerezová oceľ |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Vstavaný zmäkčovač vody | Áno |
| Hĺbka balenia | 670 mm |
| Šírka balenia | 655 mm |
| Výška balenia | 875 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 52,1 kg |
| Samočistiaci filter | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie | Home Connect |
| Nastavenie nôh | 2 cm |
| Dávkovací asistent | Áno |
| Ukazovateľ leštidla | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Wi-Fi ovládanie | Áno |
| Ukazovateľ soli | Áno |
| Upozornenia | The appliance should be connected to an earthed socket outlet., Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005386598 |
| Doba cyklu: | 270 min |
| Systém sušenia: | Výmenník tepla |
| Umývacie programy: | Intensive 70°C, Eko 50 °C, Quick 65°C, Silent 50°C, Favorite, Predopláchnutie, Auto 45 - 65 °C |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Extra suché: | Áno |
| Úroveň hluku: | 42 dB |
| Počet pracích programov: | 6 |
| Samočistiaci: | Áno |
| Ochrana proti pretečeniu: | Áno |
| Maximálna teplota teplej vody: | 60 °C |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Počet miest: | 14 miest |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Polovičný výkon: | Áno |
| Odložený štart: | 24 h, Áno |
| Výška pod pracovnou doskou: | 3 cm |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 115,5 cm |
| Výška: | 845 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Hmotnosť: | 50,6 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Spotreba energie na cyklus: | 0,849 kWh |
| Celková spotreba: | 2400 W |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 85 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti: | D |
| Spotreba vody na cyklus: | 9 L |
| Prúd: | 10 A |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Možno použiť vlastný panel: | Nie |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,9 m |
| Materiál vane: | Nerezová oceľ |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Typ príborovej priehradky: | Zásuvka |
| Farba ovládacieho panela: | Strieborná |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,65 m |
| Nastaviteľné úrovne výšky horného koša: | 3 |
| Typ košíka na príbory: | Bosch VarioDrawer |
| Rozmery výrobku: | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Farba dverí: | Nerezová oceľ |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Vstavaný zmäkčovač vody: | Áno |
| Hĺbka balenia: | 670 mm |
| Šírka balenia: | 655 mm |
| Výška balenia: | 875 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 52,1 kg |
| Samočistiaci filter: | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie: | Home Connect |
| Nastavenie nôh: | 2 cm |
| Dávkovací asistent: | Áno |
| Ukazovateľ leštidla: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Wi-Fi ovládanie: | Áno |
| Ukazovateľ soli: | Áno |
| Upozornenia: | The appliance should be connected to an earthed socket outlet., Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
