Bosch Serie 4 SMS4HVW14E umývačka na riad Voľne stojaci 14 miest C
Kód: AGDBOSZMW0235Podrobný popis
Bosch Serie 4 SMS4HVW14E umývačka na riad Voľne stojaci 14 miest C| Doplnkové programy na stiahnutie | Áno |
| Odložený štart (min) | 1 h |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Odložený štart | 24 h, Áno |
| Trieda emisie hluku | C |
| Sklenená ochrana | Áno |
| Výkon sušenia | C |
| Umývacie programy | Eko 50 °C, Silent 50°C, Predopláchnutie, Intensive 70°C, Auto 45 - 65 °C, Quick 65°C, Hygiene+, Auto 45 - 60 °C, Favorite |
| Index opraviteľnosti | 8.8 |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Počet pracích programov | 6 |
| Systém sušenia | Výmenník tepla |
| Úroveň hluku | 46 dB |
| AquaSensor funkcia | Áno |
| Počet miest | 14 miest |
| Extra suché | Áno |
| Doba cyklu | 295 min |
| Polovičný výkon | Áno |
| Hĺbka | 600 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 845 mm |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 115,5 cm |
| Hmotnosť | 50 kg |
| Celková spotreba | 2400 W |
| Spotreba energie na cyklus | 0,747 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 75 kWh |
| Prúd | 10 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti | C |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Index energetickej účinnosti (EEI) | 43,9 |
| Spotreba vody na cyklus | 9 L |
| Vstavaný displej | Áno |
| Priehradka dolného koša | Skladateľné |
| Rozmery výrobku | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,9 m |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Možno použiť vlastný panel | Nie |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Značkový materiál vane | Polinox |
| Farba dverí | Biela |
| Nastaviteľné umiestnenie koša | Horný |
| Farba ovládacieho panela | Biela |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,65 m |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Typ príborovej priehradky | Košík |
| Priehradka horného koša | Skladateľné |
| Hmotnosť vrátane balenia | 51,1 kg |
| Funkcie aplikácií | Remote diagnostics, Vzdialený štart |
| Wi-Fi ovládanie | Áno |
| Nastavenie nôh | 2 cm |
| Detský zámok | Áno |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie | Home Connect |
| Samočistiaci filter | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2218720 |
| Bosch technológie (umývanie riadu) | SpeedPerfect Plus, Silence On Demand, VarioFlex Baskets, EcoSilence Drive, VarioDrawer, Rackmatic®, Hygiene+, Extra suché |
| Upozornenia | Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires., The appliance should be connected to an earthed socket outlet. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005531530 |
| Doplnkové programy na stiahnutie: | Áno |
| Odložený štart (min): | 1 h |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Odložený štart: | 24 h, Áno |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Sklenená ochrana: | Áno |
| Výkon sušenia: | C |
| Umývacie programy: | Eko 50 °C, Silent 50°C, Predopláchnutie, Intensive 70°C, Auto 45 - 65 °C, Quick 65°C, Hygiene+, Auto 45 - 60 °C, Favorite |
| Index opraviteľnosti: | 8.8 |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Počet pracích programov: | 6 |
| Systém sušenia: | Výmenník tepla |
| Úroveň hluku: | 46 dB |
| AquaSensor funkcia: | Áno |
| Počet miest: | 14 miest |
| Extra suché: | Áno |
| Doba cyklu: | 295 min |
| Polovičný výkon: | Áno |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Výška: | 845 mm |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 115,5 cm |
| Hmotnosť: | 50 kg |
| Celková spotreba: | 2400 W |
| Spotreba energie na cyklus: | 0,747 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 75 kWh |
| Prúd: | 10 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti: | C |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Index energetickej účinnosti (EEI): | 43,9 |
| Spotreba vody na cyklus: | 9 L |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Priehradka dolného koša: | Skladateľné |
| Rozmery výrobku: | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,9 m |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Možno použiť vlastný panel: | Nie |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Značkový materiál vane: | Polinox |
| Farba dverí: | Biela |
| Nastaviteľné umiestnenie koša: | Horný |
| Farba ovládacieho panela: | Biela |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,65 m |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Typ príborovej priehradky: | Košík |
| Priehradka horného koša: | Skladateľné |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 51,1 kg |
| Funkcie aplikácií: | Remote diagnostics, Vzdialený štart |
| Wi-Fi ovládanie: | Áno |
| Nastavenie nôh: | 2 cm |
| Detský zámok: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie: | Home Connect |
| Samočistiaci filter: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2218720 |
| Bosch technológie (umývanie riadu): | SpeedPerfect Plus, Silence On Demand, VarioFlex Baskets, EcoSilence Drive, VarioDrawer, Rackmatic®, Hygiene+, Extra suché |
| Upozornenia: | Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires., The appliance should be connected to an earthed socket outlet. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
