Bosch Serie 6 SPS6EMI21E umývačka na riad Voľne stojaci 10 miest B
Kód: AGDBOSZMW0234Podrobný popis
Bosch Serie 6 SPS6EMI21E umývačka na riad Voľne stojaci 10 miest B| Umývacie programy | Quiet, Extra quiet, Auto 45 - 65 °C, Glass 40°C, Favorite, Eko 50 °C, Intensive 70°C |
| Polovičný výkon | Áno |
| Doba cyklu | 235 min |
| Extra suché | Áno |
| Doplnkové programy na stiahnutie | Áno |
| Počet pracích programov | 8 |
| Trieda emisie hluku | B |
| Odložený štart | 24 h, Áno |
| AquaSensor funkcia | Áno |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Počet miest | 10 miest |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Odložený štart (min) | 1 h |
| Úroveň hluku | 44 dB |
| Výška pod pracovnou doskou | 3 cm |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 115,5 cm |
| Šírka | 450 mm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Výška | 845 mm |
| Hmotnosť | 42,1 kg |
| Spotreba energie na cyklus | 0,512 kWh |
| Celková spotreba | 2400 W |
| Spotreba vody na cyklus | 8,7 L |
| Prúd | 10 A |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 51 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,65 m |
| Počet košov | 2 košík/košíky |
| Dĺžka výpustnej hadice | 2,05 m |
| Rozmery výrobku | Slimline (45 cm) |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Dĺžka šnúry | 1,75 m |
| Farba dverí | Brúsená oceľ |
| Farba ovládacieho panela | Nerezová oceľ |
| Šírka balenia | 510 mm |
| Hĺbka balenia | 670 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 43,5 kg |
| Výška balenia | 880 mm |
| Vnútorné osvetlenie | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie | Home Connect |
| Nastavenie nôh | 2 cm |
| Detský zámok | Áno |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Funkcie aplikácií | Remote diagnostics, Vzdialený monitoring |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2261663 |
| Bosch technológie (umývanie riadu) | Home Connect, SpeedPerfect Plus, EfficientDry, Silence On Demand, Extra suché |
| Upozornenia | Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires., The appliance should be connected to an earthed socket outlet., Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005537211 |
| Umývacie programy: | Quiet, Extra quiet, Auto 45 - 65 °C, Glass 40°C, Favorite, Eko 50 °C, Intensive 70°C |
| Polovičný výkon: | Áno |
| Doba cyklu: | 235 min |
| Extra suché: | Áno |
| Doplnkové programy na stiahnutie: | Áno |
| Počet pracích programov: | 8 |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Odložený štart: | 24 h, Áno |
| AquaSensor funkcia: | Áno |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Počet miest: | 10 miest |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Odložený štart (min): | 1 h |
| Úroveň hluku: | 44 dB |
| Výška pod pracovnou doskou: | 3 cm |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 115,5 cm |
| Šírka: | 450 mm |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Výška: | 845 mm |
| Hmotnosť: | 42,1 kg |
| Spotreba energie na cyklus: | 0,512 kWh |
| Celková spotreba: | 2400 W |
| Spotreba vody na cyklus: | 8,7 L |
| Prúd: | 10 A |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 51 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,65 m |
| Počet košov: | 2 košík/košíky |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 2,05 m |
| Rozmery výrobku: | Slimline (45 cm) |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Dĺžka šnúry: | 1,75 m |
| Farba dverí: | Brúsená oceľ |
| Farba ovládacieho panela: | Nerezová oceľ |
| Šírka balenia: | 510 mm |
| Hĺbka balenia: | 670 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 43,5 kg |
| Výška balenia: | 880 mm |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Podporované aplikácie pre ovládanie: | Home Connect |
| Nastavenie nôh: | 2 cm |
| Detský zámok: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Funkcie aplikácií: | Remote diagnostics, Vzdialený monitoring |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2261663 |
| Bosch technológie (umývanie riadu): | Home Connect, SpeedPerfect Plus, EfficientDry, Silence On Demand, Extra suché |
| Upozornenia: | Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires., The appliance should be connected to an earthed socket outlet., Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
