Electrolux ESF2400OS Voľne stojaci 6 miest
Kód: AGDELCZMW0076Podrobný popis
Electrolux ESF2400OS Voľne stojaci 6 miest| Trieda emisie hluku | D |
| Počet miest | 6 miest |
| Počet teplotných nastavení | 5 |
| Umývacie programy | Intensive 70°C, Eko, 60min, Rýchly, Normálny, Sklo / jemný |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Doba cyklu | 230 min |
| Systém sušenia | Zvyškové teplo |
| Odložený štart | 24 h, Áno |
| Výkon sušenia | D |
| Technológia prevodníka | Nie |
| Úroveň hluku | 52 dB |
| Ochrana proti pretečeniu | Áno |
| Odložený štart (min) | 1 h |
| Počet pracích programov | 6 |
| Šírka | 550 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Výška | 438 mm |
| Hmotnosť | 19,2 kg |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,5 W |
| Index energetickej účinnosti (EEI) | 61,9 |
| Spotreba vody na cyklus | 6,5 L |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Index účinnosti sušenia (EÚ 2017/1369) | 1,061 |
| Spotreba energie na cyklus | 0,613 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti | F |
| Index účinnosti prania (EU 2017/1369) | 1,121 |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 61 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Farba dverí | Strieborná |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Možno použiť vlastný panel | Nie |
| Materiál vane | Nerezová oceľ |
| Rozmery výrobku | Kompaktné |
| Priehradka dolného koša | Opravené |
| Farba ovládacieho panela | Strieborná |
| Typ príborovej priehradky | Košík |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Zásobník na vodu | Studený, Horúci |
| Výška balenia | 503 mm |
| Veľkosť balenia | 169000 cm³ |
| Hĺbka balenia | 555 mm |
| Šírka balenia | 605 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 22 kg |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Upozornenia | Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., The appliance should be connected to an earthed socket outlet., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 7332543765270 |
| Trieda emisie hluku: | D |
| Počet miest: | 6 miest |
| Počet teplotných nastavení: | 5 |
| Umývacie programy: | Intensive 70°C, Eko, 60min, Rýchly, Normálny, Sklo / jemný |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Doba cyklu: | 230 min |
| Systém sušenia: | Zvyškové teplo |
| Odložený štart: | 24 h, Áno |
| Výkon sušenia: | D |
| Technológia prevodníka: | Nie |
| Úroveň hluku: | 52 dB |
| Ochrana proti pretečeniu: | Áno |
| Odložený štart (min): | 1 h |
| Počet pracích programov: | 6 |
| Šírka: | 550 mm |
| Hĺbka: | 500 mm |
| Výška: | 438 mm |
| Hmotnosť: | 19,2 kg |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,5 W |
| Index energetickej účinnosti (EEI): | 61,9 |
| Spotreba vody na cyklus: | 6,5 L |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Index účinnosti sušenia (EÚ 2017/1369): | 1,061 |
| Spotreba energie na cyklus: | 0,613 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Index účinnosti prania (EU 2017/1369): | 1,121 |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 61 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Farba dverí: | Strieborná |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Možno použiť vlastný panel: | Nie |
| Materiál vane: | Nerezová oceľ |
| Rozmery výrobku: | Kompaktné |
| Priehradka dolného koša: | Opravené |
| Farba ovládacieho panela: | Strieborná |
| Typ príborovej priehradky: | Košík |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Zásobník na vodu: | Studený, Horúci |
| Výška balenia: | 503 mm |
| Veľkosť balenia: | 169000 cm³ |
| Hĺbka balenia: | 555 mm |
| Šírka balenia: | 605 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 22 kg |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Upozornenia: | Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., The appliance should be connected to an earthed socket outlet., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
