Gorenje GS642E90W Voľne stojaci 13 miest E
Kód: AGDGJEZMW0003Podrobný popis
Gorenje GS642E90W Voľne stojaci 13 miest E| Teplota (max) | 70 °C |
| Počet pracích programov | 6 |
| Odložený štart | Áno, 24 h |
| Úroveň hluku | 47 dB |
| Doba cyklu | 215 min |
| Umývacie programy | 60min, Univerzálne, Intenzívny, Eko |
| Trieda emisie hluku | C |
| Maximálna teplota teplej vody | 60 °C |
| Počet miest | 13 miest |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Sklenená ochrana | Áno |
| Počet teplotných nastavení | 5 |
| Výška | 845 mm |
| Hmotnosť | 42 kg |
| Hĺbka | 597 mm |
| Šírka | 599 mm |
| Spotreba vody na cyklus | 11 L |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 92 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Prúd | 10 A |
| Spotreba energie na cyklus | 0,92 kWh |
| Celková spotreba | 1900 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Rozmery výrobku | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Možno použiť vlastný panel | Nie |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Vstavaný displej | Áno |
| Materiál vane | Nerezová oceľ |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Farba dverí | Biela |
| Hmotnosť vrátane balenia | 47 kg |
| Šírka balenia | 680 mm |
| Hĺbka balenia | 656 mm |
| Výška balenia | 890 mm |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Samočistiaci filter | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1578195 |
| Upozornenia | The appliance should be connected to an earthed socket outlet., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires., Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 3838782723100 |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Počet pracích programov: | 6 |
| Odložený štart: | Áno, 24 h |
| Úroveň hluku: | 47 dB |
| Doba cyklu: | 215 min |
| Umývacie programy: | 60min, Univerzálne, Intenzívny, Eko |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Maximálna teplota teplej vody: | 60 °C |
| Počet miest: | 13 miest |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Sklenená ochrana: | Áno |
| Počet teplotných nastavení: | 5 |
| Výška: | 845 mm |
| Hmotnosť: | 42 kg |
| Hĺbka: | 597 mm |
| Šírka: | 599 mm |
| Spotreba vody na cyklus: | 11 L |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 92 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Prúd: | 10 A |
| Spotreba energie na cyklus: | 0,92 kWh |
| Celková spotreba: | 1900 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Rozmery výrobku: | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Možno použiť vlastný panel: | Nie |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Materiál vane: | Nerezová oceľ |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Farba dverí: | Biela |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 47 kg |
| Šírka balenia: | 680 mm |
| Hĺbka balenia: | 656 mm |
| Výška balenia: | 890 mm |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Samočistiaci filter: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 1578195 |
| Upozornenia: | The appliance should be connected to an earthed socket outlet., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires., Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
